Şubat 8, 2023

Brave, Önde Gelen Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Solana (SOL), Brave isimli tarayıcı ile yeni bir ortaklık kurdu. SOL token fiyatı bu haber sonrası hareketlendi. Haber hazırlanırken SOL %2’ye yakın artış kaydederek yükseldi ve 23.64 dolardan işlem görüyor.

Brave, Solana dApp desteğinin artık tarayıcıda mevcut olduğunu duyurdu. Brave kullanıcıları artık DeFi ve NFT ile ilgili işlemlerini gerçekleştirmek için Magic Eden, Orca, Jupiter Exchange ve diğerleri gibi en iyi Solana uygulamalarına bağlanabilecekler.

Solana entegrasyonu, tarayıcının hem mobil hem de web sürümlerinde gerçekleşti. Platformun kullanımı kapsayıcı ve esnektir ve kullanıcılar Basic Attention Token (BAT) şeklinde küçük ödüller kazanabilirler. Ancak bu özelliği Türkiye’de tam olarak kullanmak şu an belirli kısıtlamalara sahip. Kullanıcılar ödülleri kazanabiliyor ancak çekme konusunda sorunlar yaşıyor.

Solana’nın Brave’e entegrasyonu, tarayıcının dünya çapında 62 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğu gerçeği göz önüne alındığında, tüm ekosistem için faydalı olacaktır. En ünlü Ethereum katillerinden biri olan blockchain, yeni kullanıcılara erişimini genişletiyor ve ekosisteminin hem kısa hem de uzun vadede artıları var.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?