Şubat 7, 2023

%108 Fırlayabilir: Analiste Göre Bu Altcoin Ralliye Hazır!

Kripto topluluğu tarafından geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, popüler altcoin Litecoin‘in (LTC) parabolik bir dalgalanmanın eşiğinde olabileceğini tahmin ediyor.

YouTube kanalında yayınladığı yeni bir strateji videosunda konuşan DonAlt takma adına sahip analist, 47.200 YouTube abonesine Litecoin’in (LTC) fiyatının kısa bir süre içinde iki katına çıkabileceğini söyledi.

“Bu, sahip olduğumuz en güçlü trendlerden biri. Haftalık olarak baktığınızda, bu şey sadece yavaş yavaş ilerliyor. Temelde bana, Bitcoin’in günlük zaman diliminde 17.000 dolar seviyesinde yaptığına benzer şekilde yavaşça yükseliyor gibi görünüyor. Litecoin bunu haftalık zaman diliminde yapıyor. Bunu satmak istemiyorum. Bilmiyorum sadece onu tutmak ve yavaş ilerlemek istiyorum. Daha da dikleşiyor, ki bu hoşuma gidiyor çünkü bence bu, düzgün bir itme hareketi gibi parabolik bir harekete dönüşebilir. Altcoin bunu yapacak temele sahip.

Yapabileceğini düşündüğüm şeyi yapmadan önce satmaktansa gidiş-geliş (round-trip) işlemi yapmayı tercih ederim. Bunun potansiyeli var. 60 dolardayken bunun 300 dolara çıkabileceğini söylediğimde insanların bana güldüğünü hatırlıyor musunuz? Şimdi 100 dolardan işlem görüyor ve yavaş yavaş bu 100 dolar seviyesine çıktı. Bence üç gün, dört gün gibi olabilir ve bu seviyede işlem görecek, ancak 100 dolar civarında konsolide olursa, üç veya dört gün sürebilir 200 dolardan işlem görecek.”

LTC basın zamanında 96.58 dolar değerinde işlem görüyor. Altcoin, 21 Kasım’da kripto piyasalarının dibe vurmasının ardından hem Bitcoin hem de Ethereum’dan (ETH) önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi. Popüler altcoin o zamandan beri %62 oranında değer kazandı, Bitcoin %45 ve Ethereum %47 arttı.

Bunların yanında DonAlt, Bitcoin’in mevcut fiyat seviyesinde konsolide olduğunu ve yakında yükselişe geçebileceğini söylüyor.

“Şu anda yaptığımız şey, temelde, en azından haftalık olarak, konsolidasyon, direnç seviyesinde veya hemen altında konsolidasyon, ki bu, düşünebildiğim diğer konsolidasyonlardan çok daha güvenli. Çünkü 24.000 dolara birkaç kez daha kafamızı sokarsak, tekrar itmek istiyormuş gibi oldukça agresif bir şekilde görünmeye başlar. Şu andaki durumundan rahatsız olmuyorum. Biraz kırmızı olması, bir nevi konsolide olması hoşuma gidiyor çünkü bu ona daha fazla yükseliş potansiyeli veriyor.”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?