Analist Zaman Geldi Diyerek: “BTC ve İki Altcoin’den Aldım!”


Bitcoin fiyatının 23.000 doların altına düşeceğini doğru tahmin eden Smart Contracter, yeni tahminini paylaştı. Analist, trader’ların piyasaya yeniden girme hazırlığında olduğunu belirtti.

Analist, Bitcoin fiyatının 22.000 doların altına düşme riski olduğu için geçtiğimiz hafta stabilcoin’lere geçtiğini açıklamıştı. Analiste göre BTC, yakın zamanda kaydedilen 24.200 dolarlık en yüksek seviyeden 22.700 dolara kadar geriledi. Bu da yeterli gerileme anlamına geliyor. Analistin bir sonraki hedefi 25.000 dolarlık seviyenin üstü.

“BTC, beşinci dalgaya doğru yönelme devam ediyor, şimdi bu 25.000 doların üstü demek. Bu, önümüzdeki birkaç ay içinde daha derin bir düşüş yaşamadan önce günlük olarak daha yüksek son itme olabilir. Bence bundan en iyi şekilde yararlanın.”

bitcoin fiyat tahmini

Smart Contracter, Elliot dalga teorisini kullanmasıyla tanınıyor. Bu teori, trader’ların psikolojisinin genellikle grafiklerde öngörülebilir yüksek ve alçak dalgalar halinde oynadığı fikrine dayanıyor.

Bitcoin ve Ethereum Biriktiriyorum!

“İlginç bir şekilde Ethereum sadece 3 dalgada en yüksek seviyelerden geri çekildi ve 0,618’in yakınında destek buldu” yorumu yapan analist ETH biriktirdiğini açıkladı.

“Yani ETH başka bir ayağa hazırlanıyor olabilir. Sadece bu da değil, ETH/BTC bence hala düşüş eğiliminde görünüyor, bu da belki BTC’nin de burada dibe vurduğu ve daha iyi performans gösterdiği anlamına geliyor. Yavaş yavaş tekrar risk alıyorum.”

Son olarak trader Dogecoin‘de (DOGE) de yükseliş eğiliminde ve popüler memecoin’in haftalardır BTC karşısında güç kazandığı düşüncesinde.

Dogecoin fiyat analizi

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?