Ocak 27, 2023

Analist Uyardı: Ethereum Rakibi Altcoin Çok Can Yakacak!

Yakından takip edilen kripto para trader’ı Kaleo, Ethereum rakibi Aptos (APT) için önemli tahmin paylaştı. Trader, fiyattaki güçlü ivmeye rağmen yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Aptos son iki hafta içerisinde üç haneli kazançlar kaydederken, analist Kaleo temkinli olma çağrısını yineledi. Analiste göre APT token’da güçlü bir satış baskısı ihtimali oldukça yüksek.

Aptos Fiyat Tahmini: Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Kaleo’ya göre, Bitcoin bir “tanrı mumu” ya da grafiğinde şimdiye kadar oluşmuş en büyük mumla sonuçlanacak yukarı yönlü bir hareket içerisinde. Aptos ise Bitcoin (BTC) çifti açısından büyük bir satış baskısı kaydetme ihtimali taşıyor.

“Hareket ne kadar çılgınca olursa olsun, bunun mevcut aralığının dışında bir BTC tanrı mumuna ağır bir şekilde satılma olasılığını yüksek görüyorum… En azından BTC çifti açısından, büyük bir BTC hareketinde USD açısından hafif bir satış görmek bile şok edici olmaz.”

Aptos fiyat tahmini

2023’e 3,45 dolarlık fiyatla başlayan Aptos, %464 gibi sansasyonel bir artış kaydetti. Fiyat 19,47 dolara kadar yükselirken piyasaya ilk çıktığı günden bu yana hızlı bir şekilde büyüdü. Altcoin şu an en büyük pazar değerine sahip 28. varlık. Fiyat biraz düzelmiş olsa da 18,2 dolar civarında işlem görüyor.

Bu haftanın başlarında Kaleo, Bitcoin’in altcoinlerden daha iyi performans göstereceği tahmini paylaşmıştı. Mevcut Bitcoin rallisinin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını düşünmese de Kaleo, BTC’nin 2023’te 30.000 doların altına düşmeden önce 45.000 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor.

“Önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşeceğini düşündüğüm bir aralık için hayatımda hiç Bitcoin’de şu anda olduğum kadar yükselişe geçmemiştim.

Bu rallinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını düşünmüyorum. Daha büyük olasılıkla zirveye ulaşacak ve bu yılın sonlarında 20.000 doların ortalarına geri çekilmeden önce birkaç ay boyunca 40.000 – 45.000 dolar aralığında işlem görecek. Ancak gerçekten hızlanmak üzere olduğunu düşünüyorum.

Yakın gelecekte büyük bir tanrı mumu göreceğimize gerçekten inanıyorum.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?