Ocak 19, 2023

%29 Patlayabilir: Analist Popüler Meme Coin İçin Tahmini Paylaştı


Son güncellenme : 19.01.2023 - 16:29

Popüler bir analist, Shiba Inu (SHIB) gibi kripto paraların ralli yapması durumunda daha geniş kripto pazarının etkileneceği iddia ediyor.

Kripto piyasasında Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, 189.300 Twitter takipçisine, meme coin’ler toplanmaya başlarsa, bunun pazarın toparlanmasıyla sonuçlanabileceğini söyledi. Bunun sonucunda analiste göre toplam kripto piyasası değerinin 1 trilyon doların altına düşebilir.

“SHIB: Meme coin’lerin koşma zamanı geldi mi?
(Bu, döngünün yakında sona ereceği anlamına gelebilir)”

Shiba Inu (SHIB) fiyat analizi

Analistin paylaştığı grafik incelendiğinde, Altcoin Sherpa’nın meme coin için hedeflediği fiyat görülebiliyor. Buna göre analist Shiba Inu’nun günlük grafikte 200 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) üzerine çıkmasının ardından, %29 artışla 0.0000160 doların üzerine çıkabileceğini öne sürüyor.

Shiba Inu, basın zamanında 0.0000124 dolardan işlem görüyor.
Analist, Bitcoin (BTC) ile ilgili olarak, önde gelen kripto varlığının 2019’da oluşturduğu formasyonu takip etmesi durumunda 19.000 doların altına düşme ihtimalinin düşük olduğunu ve 30.000 dolar direnç seviyesini geçebileceğini söylüyor.

2019’da Bitcoin, ikinci yarıda elde ettiği kazançların %50’sinden fazlasını kaybetmeden önce, ilk yarıda yıl açılış fiyatını neredeyse dört katına çıkardı.

“Ancak 2019 gibi olacaksa, rallinin devam etmesini bekliyorum. Herkesin istediği gibi 19.000 dolara kadar güçlü bir geri çekilme olmasını beklemiyorum gibi…

Bunun devamında 24.000 doları geçtiğini görebiliriz ve sonra 30.000 dolar civarında durabilir ve ardından daha da yükselmeye devam edebilir. Benim için genel 2019 senaryosu bu olurdu.”

Lider kripto Bitcoin, basın zamanında 21.219 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?