Şubat 1, 2023

Analist Üç DeFi Altcoin’e Dikkat Çekti: Çok Güçlüler!


Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, güç emareleri gösteren üç DeFi altcoin‘i yakından takip ettiğini belirtti.

Analist, yılın başında başlayan rallinin soğumasıyla birlikte merkezi olmayan borsalar DYDX, GMX ve Injective’in güçlü kaldığını belirtti.

Haber hazırlanırken DYDX geçtiğimiz gün %34’ün üzerinde bir artışla 3,24 dolardan işlem görüyordu. GMX 59,02 dolar değerinde ve IN ise %19 artışla 3,31 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin‘e (BTC) de yakından takip eden trader, 2018’in sonlarından 2019’un başlarına kadar olan kurulumunu takip edebileceğini söylüyor. Altcoin Sherpa, 2018’de Bitcoin’in birkaç aylık bir düşüş trendinin ardından sert bir yükseliş gösterdiğini belirtti.

2018’de uzun süreli bir düşüş trendinin çok net işaretlerini gördüğümüzü düşünüyorum. Ardından bir birikim döngüsü ve ardından 3.000- 14.000 dolar arasında güçlü bir hareket geldi.

Altcoin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist, BTC’nin şu anda benzer davranışlar sergilediğini düşünüyor.

“2023’te 2018’in bir tür versiyonunun 2019’a bu mevcut ralli ile girdiğini gördüğümüzü düşünüyorum. Ancak her şey kısaltılmış bir zaman döngüsünde. Bu birkaç nedenden ötürü doğru, bunlardan birincisi 2022’nin bir mezbaha olması ve 2018’e benzememesi.

Bitcoin fiyat tahmini

Analist, Bitcoin’in 25.000 dolara yükseleceğini düşünüyor ve 30.000 dolara kadar belirli hedefleri olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?