Kasım 8, 2022

Popüler Analist İsim Verdi: Bu Altı Altcoin Sepetimde!

Popüler analist Luke Martin, son günlerin popüler altcoin’i Polygon (MATIC) dahil altı altcoin paylaştı. Martin’e göre bu altı altcoin Kasım ayında yatırımcıların takip listesinde yer almalı.

Twitter’da yaptığı paylaşımla dikkat çeken Luke Martin, kritik bir detay da paylaştı. Analist ayrıca altcoin rallisinin düz bir çizgide gerçekleşmeyeceğini açıkladı. Bu nedenle inişler ve çıkışlar konusunda sabırlı olunması gerekiyor.

Listenin ilk sırasında merkeziyetsiz bir veri depolama ağı olan Arweave (AR) var. Arweave’in yerel tokeni AR, 2 Kasım’da 10,00 dolar civarında işlem görürken aynı gün 17,47 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 72. sıradaki altcoin şu an 12,8 dolardan işlem görüyor.

Kripto borsası OKEx’in (OKB) yardımcı program token’ı da listede yer alıyor. OKB, 3 Kasım’da 16.35 dolar civarında işlem görürken Salı günü 23.88 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 17. sıradaki altcoin, şu an 22,24 dolardan işlem görüyor.

Listenin üçüncü sırasında Polygon (MATIC) yer aldı. MATIC, 2 Kasım’da 0.85 dolar civarında işlem görüyordu. Nitekim dün 1.28 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 10. sıradaki altcoin, kazançlarının bir kısmını kaybetti. MATIC şu an 1,18 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Listesinde Chiliz de Var!

Fan token’ların da arkasındaki güç olan Chiliz (CHZ) de listede yer aldı. 41. sıradaki CHZ, 2 Kasım’da 0,23 dolar civarında işlem görüyordu. Salı günü ise 0,295 dolarlık fiyattan işlem görmeye devam ediyor. Nitekim gün içersinde hafif bir değer kaybı yaşadı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, sıfır bilgi kanıtları kullanarak merkezi olmayan borsalar oluşturmaya izin veren Loopring (LRC) listenin beşinci sırasında. LRC, 3 Kasım’da 0,275 dolar civarında işlem görürken ertesi gün 0,41 doların üzerine çıktı. Piyasa değerine göre 107. sıradaki altcoin, son yüksek seviyesini ortaya koyduğundan beri geri çekildi. Sonuç olarak şu an 0,30 dolardan işlem görüyor.

Listenin son sırasında, Ethereum için bir katman-2 (L2) ölçekleme çözümü olan Optimism (OP) yer alıyor. OP, 2 Kasım’da 0.96 dolar civarında işlem görüyordu. Altcoin 5 Kasım’da 1.38 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 148. sıradaki kripto varlığı sonuç olarak yazı yazılırken 1,19 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.