Kasım 8, 2022

Altcoin’den İnanılmaz Performans: Fiyat Yükselecek mi?

Kripto para piyasası yeniden düşüşe geçti ve önde gelen varlıklar değer kaybetti. Yaşanan bu düşüşe rağmen Polygon (MATIC) ağı büyük bir büyüme kaydetti. Bu büyümeye ek olarak haftalık ve aylık kazançlarda da iyi artışlar var.

Nitekim PolygonScan verilerine göre Polygon ağı 7 Haziran ve 7 Kasım 2022 arasında 42.869.034 benzersiz adres kazandı.

Polygon (MATIC) adres sayısı

Sonuç olarak hisse kanıtı konsensüsüyle çalışan Polygon, beş aylık dönemde %30 oranında büyüdü. Bu da günde ortalama 280.000 adres kazandığı anlamına geliyor.

Polygon (MATIC) Fiyat Analizi

Polygon ağının yerel token’ı MATIC, son 24 saatte %4,83 düşüş kaydetti. Bu düşüşe rağmen haftalık grafik %27, aylık grafikte de %40 değer kazandı. MATIC fiyatı şu an 1,14 dolar civarında yer alıyor.

MATIC fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere MATIC, kazançlar sonrası ilk 100 varlık arasında en çok kazanan oldu.

Yaşanan son gelişmelere rağmen Polygon topluluğu gelecek konusunda görece karamsar kalmaya devam ediyor. CoinMarketCap fiyat tahmin anketlerine göre trader’lar Kasım ayının sonuçda 0,9053 dolarlık tahmin yaptı. Yıl sonu tahmini ise 0,9086 dolar ortalamasına sahip.

Ağ Neden Büyüyor?

Polygon ağının Meta ağıyla kurduğu ortaklık ağda büyük bir büyümeyle sonuçlandı. Finans devi JPMorgan da ağı kullanarak ilk sınır ötesi işlemini tamamladı. Coca-Cola, Starbucks, DrafKings, Reddit gibi markalar da ağı tercih etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?