Ekim 25, 2022

%825’lik Ralli: Analist Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor!


Son güncellenme : 25.10.2022 - 12:52

Popüler bir kripto analisti, lider altcoin Ethereum‘un (ETH) en büyük rakiplerinden biri olan Solana için devasa bir ralli öngörüyor.

InvestAnswers’ın anonim sunucusu, 444.000 YouTube abonesine, akıllı sözleşme platformu Solana’nın hızla benimsenmesinin, SOL’yi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259.65 dolara geri gönderebileceğini söyledi.

Solana Ethereum rakibi

“Solana’nın Ethereum’un piyasa değerinin 1/16’sından daha azında işlem gördüğüne inanıyorum, ancak o kadar yaygın bir şekilde benimsendi ve birçok işlem yaptı ki bence bu göz alıcı bir değer. Ayrıca çok yakın bir gelecekte ETH’nin piyasa değerinin en az %20’sine ulaşacağına inanıyorum.

Piyasa toparlandıkça, önce Bitcoin’in (BTC) toparlanacağına, sonra Ethereum’un toparlanacağına ve daha sonra bunlar ralli yaptığında, paranın ralli yapanlardan henüz ralli yapmamış olanlara aktarılacağına inanıyorum. Bu Solana olacak ve bu altcoin çok yükseğe çıkabilir ve %825 getiri sağlayabilir. Yani temelde Solana’ya yatırım yaparak Ethereum’dan sadece 3 kat daha fazla para kazanırsınız, ancak bu daha riskli. Şu an bulunduğumuz durum bu.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolara geri dönme şansı var mı? Cevabım evet, buna inanıyorum. Başarmaya devam ederlerse, ana ağ betasından çıkarlarsa, daha fazla kesinti olmazsa, tüm sorunlarını çözerlerse, benimsenme artar. Ama rekabet var. Ve Aptos (APT) gibi yeni isimlerimiz var, bence geçen hafta katman-1’lerdeki zayıflığın nedeninin bir parçası APT idi, sözde ‘SOL katili’.” 

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yazının kaleme alındığı sırada, Solana 28.24 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?