%825’lik Ralli: Analist Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor!

0
%825'lik Ralli: Analist Bu Altcoin'de Patlama Bekliyor!

Popüler bir kripto analisti, lider altcoin Ethereum‘un (ETH) en büyük rakiplerinden biri olan Solana için devasa bir ralli öngörüyor.

InvestAnswers’ın anonim sunucusu, 444.000 YouTube abonesine, akıllı sözleşme platformu Solana’nın hızla benimsenmesinin, SOL’yi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259.65 dolara geri gönderebileceğini söyledi.

Solana Ethereum rakibi

“Solana’nın Ethereum’un piyasa değerinin 1/16’sından daha azında işlem gördüğüne inanıyorum, ancak o kadar yaygın bir şekilde benimsendi ve birçok işlem yaptı ki bence bu göz alıcı bir değer. Ayrıca çok yakın bir gelecekte ETH’nin piyasa değerinin en az %20’sine ulaşacağına inanıyorum.

Piyasa toparlandıkça, önce Bitcoin’in (BTC) toparlanacağına, sonra Ethereum’un toparlanacağına ve daha sonra bunlar ralli yaptığında, paranın ralli yapanlardan henüz ralli yapmamış olanlara aktarılacağına inanıyorum. Bu Solana olacak ve bu altcoin çok yükseğe çıkabilir ve %825 getiri sağlayabilir. Yani temelde Solana’ya yatırım yaparak Ethereum’dan sadece 3 kat daha fazla para kazanırsınız, ancak bu daha riskli. Şu an bulunduğumuz durum bu.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolara geri dönme şansı var mı? Cevabım evet, buna inanıyorum. Başarmaya devam ederlerse, ana ağ betasından çıkarlarsa, daha fazla kesinti olmazsa, tüm sorunlarını çözerlerse, benimsenme artar. Ama rekabet var. Ve Aptos (APT) gibi yeni isimlerimiz var, bence geçen hafta katman-1’lerdeki zayıflığın nedeninin bir parçası APT idi, sözde ‘SOL katili’.” 

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yazının kaleme alındığı sırada, Solana 28.24 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın