Analist Bitcoin Rallisi için Katalizörü Paylaştı!

0
Analist Bitcoin Rallisi için Katalizörü Paylaştı!

Yakından takip edilen analist Benjamin Cowen Bitcoin tahminini paylaştı. Analist, Jerome Powell’ın bir sonraki konuşma sırasındaki ‘tonunun’ bir BTC rallisini tetikleyebileceğini belirtti.

YouTube kanalında yeni bir video yayınlayan Benjamin Cowen, J. Powell’ın bir sonraki konuşmasında ‘iyimser’ görünüm takınması halinde Bitcoin fiyatının 25.000 dolar olabileceğini belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, nitekim bir ralliye rağmen Bitcoin fiyatının 25.000 doları geçmenin pek mümkün olmadığının da altını çizdi.

Bitcoin fiyat grafiği
Bir yıllık BTC/USD fiyat grafiği. TradingView

“Eğer Powell gelecek hafta beklediğimizin aksine ‘güvercin’ olursa işler değişir. İşte o zaman bir boğa piyasası destek bandının (25.000 dolar) üzerinde bir kırılma görebiliriz.

Bu konuşma Bitcoin için bir katalizör olarak görev görme ihtimali taşıyor. Elbette 40.000-50.000 dolarlar şu an biraz hayal. Ancak oynaklık tetiklenirken, 25.000 dolara ulaşabiliriz.”

Cowen’e göre Bitcoin başta olmak üzere piyasanın gidişatının hala Fed’in kararlarına bağlı olduğunu belirtti. Eğer Fed şimdiki pozisyonunu korursa genel olarak gidişat iyileşebilir. Lakin ortaya bir oynaklık da çıkabileceğini belirtti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın