Ocak 13, 2023

Altcoin’den Büyük Sıçrama: Fiyat %28 Arttı, İşte Nedeni!

Fetch.ai (FET) fiyatı bugün en iyi performans gösteren kripto varlıklardan birisi olmayı başardı. FET fiyatı son 24 saatte ortalama %28 artarak 0,2411 dolardan işlem görüyor. Genel olarak fiyat iyi bir performans göstermese de ağın sahip olduğu teknoloji zaman zaman kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ağ, kripto ekonomisine sahip açık, izinsiz, merkezi olmayan bir makine öğrenimi ağı inşa eden bir yapay zeka (AI) çözümüdür. Ağın yapısına göre, herkesin sistemine bağlanmasına ve otonom yapay zeka kullanılarak yürütülebilen veri kümelerine erişmesine izin vererek yapay zekaya erişimin demokratikleştirilmesine yardımcı oluyor.

Fetch.ai Web3 Ekosistemi için Oldukça Önemli

Fetch.ai, yapay zeka (AI) çözümleriyle Web3.0 sistemi arasında bir köprü oluşturarak dijital ekosistemin gelişiminde önemli bir role sahip. Fiyatını belirleyen üç ana nedenden biri daha geniş piyasa duyarlılığı olsa da, ikincisi, yönetim kurulu genelinde verimliliği artırmak için bir geçit olarak yapay zeka etrafında artan duyarlılık gibi görünüyor.

Fetch.AI çekirdek geliştiricileri, bu yıl kripto para rallilerine katılmak için token’ını daha iyi konumlandırabilecek agresif yenilikler nedeniyle alıcıların ilgisini çekiyor.

FET Token Fiyat Tahmini

İlk çıkışını 2017 yılında yapmasına rağmen popülerliği Binance aracılığıyla İlk Borsa Arzı (IEO) başlattığında arttırdı. Nispeten düşük sermayeli bir altcoin olan FET, Eylül 2021’de ulaştığı 1,19 dolarlık zirve fiyatıyla oldukça etkileyici bir fiyat geçmişi kaydetti. Kripto kışından oldukça sert etkilenen altcoin, düşük fiyatıyla alıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?