Aralık 4, 2022

Analist Bu Altcoin’den Biriktiriyor: %44 Patlayabilir!

Geçen yıl Bitcoin (BTC) boğa piyasasının sonunu doğru şekilde tahmin eden kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi olarak bilinen bir altcoin fiyatının ralli için hazırlandığını düşünüyor.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen takma adlı analist, 660.100 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) düşük zaman dilimlerinde yükselişe geçtiğini söyledi.

“Biraz AVAX aldım. Diplerden eklemek için bekliyor olacağım. Bence oldukça düşük zaman diliminde iyi bir yapı oluşuyor.”

AVAX fiyat analizi

Avalanche‘ın Pentoshi’nin 14.83 dolarlık ilk hedefine doğru %10’luk bir artış potansiyeli olduğu söylenebilir. ETH rakibi altcoin, analistin bir sonraki direnç seviyesi olan 19.78 dolara ulaşırsa %44.8’lik bir artış yaşayabilir.

Pentoshi, Bitcoin’e baktığında, lider kripto paranın 17.500 dolar civarında önemli bir direnç seviyesiyle karşılaşmadan önce hala biraz zamana ihtiyacı olduğuna inanıyor.

“Fikri beğenmediysen. Onu takip etmek zorunda değilsin. Sen yetişkinsin. Yetişkinler karar verir. Her iki şekilde de, şimdiye kadar iyi gidiyor. Pozisyonlarınızı yönetmek size kalmış. Sadece fikir paylaşıyorum. Şimdilik hala küçük bir miktar ile işlem yapıyorum.”

Bitcoin fiyat analizi

Son olarak Chainlink’e (LINK) gelince, Pentoshi, merkezi olmayan oracle ağı için mevcut fiyatı olan 7.35 dolardan yaklaşık %20’lik bir artış öngörüyor.

“LINK güncellemesi: yakında 8.88 dolar! Şimdiye kadar programa uygun ilerledi.”

ChainLink fiyat haraketliliği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?