Altcoin’den Beklenmedik Performans, Fiyat %220 Arttı!

0
Altcoin'den Beklenmedik Performans, Fiyat %220 Arttı!

Band Protocol (BAND), Chainlink‘e oldukça benzer şekilde çalışır. Protokol gerçek dünya verilerini alabilen ve zincir üzerinde tedarik edebilen bir zincirler arası veri oracle platformudur. Şu an 132 Milyon dolar piyasa değerine sahip ve CoinGecko’da 219. sırada yer alıyor.

Band Protocol, Çarşamba günü yeni bir gelişme için ipucu verdi. Ardından, birkaç saat sonra, BandChain ana ağının V2.4’e yükseltilmesi önerisini duyurdu. Yükseltmenin 21 Kasım saat 14:00 UTC’de tamamlanması bekleniyor. Yükseltmenin amacı, owasm çalışma zamanını optimize ederek verimi on kat artırmaktır.

 

Yapılan bu duyuru ise BAND fiyatında olumlu bir karşılık buldu. Ancak topluluğa göre yükselişin tek nedeni bu değil. Bir blockchain takipçisine göre yükselişin nedeni ‘manipülasyon’.

 

Yükselen Tek BAND, Protocol Değil!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere NASDAQ’da listelenen hisse senedi, Bandwidth Inc., aynı hisse senedi sembolü olan BAND da yükseliyor. Bulut iletişim şirketi kazanç beklentilerini boşa çıkardı. Analistler, Bandwich’in hisse başına yalnızca 0,03 dolar kazanacağını tahmin ediyordu, ancak Bandwich 0,27 dolar oldu. Bu beklenenden dokuz kat daha fazla.

Bu, hem hisse senedinin hem de hisse senedi BAND ile kriptonun pompalanması yalnızca tesadüf olabilir mi?

Fiyat dikey bir devralma için belirlenmeden önce, grafikler bu yükselişe işaret ediyordu. 1 saatlik bir zaman diliminde kaba bir çift dipli model oluştu. Kırılma hacimleri, önceki 50 mumun ortalama hacminin neredeyse on katıydı. Yazı anına kadar BAND, çift dip yakadan 1.156’da %165 arttı. Toplamdaki artış ise son iki günde %220 oldu.

Band Protocol fiyat analiz grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın