Altcoin’den Beklenmedik Performans, Fiyat %220 Arttı!


Son güncellenme : 07.11.2022 - 16:55

Band Protocol (BAND), Chainlink‘e oldukça benzer şekilde çalışır. Protokol gerçek dünya verilerini alabilen ve zincir üzerinde tedarik edebilen bir zincirler arası veri oracle platformudur. Şu an 132 Milyon dolar piyasa değerine sahip ve CoinGecko’da 219. sırada yer alıyor.

Band Protocol, Çarşamba günü yeni bir gelişme için ipucu verdi. Ardından, birkaç saat sonra, BandChain ana ağının V2.4’e yükseltilmesi önerisini duyurdu. Yükseltmenin 21 Kasım saat 14:00 UTC’de tamamlanması bekleniyor. Yükseltmenin amacı, owasm çalışma zamanını optimize ederek verimi on kat artırmaktır.

 

Yapılan bu duyuru ise BAND fiyatında olumlu bir karşılık buldu. Ancak topluluğa göre yükselişin tek nedeni bu değil. Bir blockchain takipçisine göre yükselişin nedeni ‘manipülasyon’.

 

Yükselen Tek BAND, Protocol Değil!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere NASDAQ’da listelenen hisse senedi, Bandwidth Inc., aynı hisse senedi sembolü olan BAND da yükseliyor. Bulut iletişim şirketi kazanç beklentilerini boşa çıkardı. Analistler, Bandwich’in hisse başına yalnızca 0,03 dolar kazanacağını tahmin ediyordu, ancak Bandwich 0,27 dolar oldu. Bu beklenenden dokuz kat daha fazla.

Bu, hem hisse senedinin hem de hisse senedi BAND ile kriptonun pompalanması yalnızca tesadüf olabilir mi?

Fiyat dikey bir devralma için belirlenmeden önce, grafikler bu yükselişe işaret ediyordu. 1 saatlik bir zaman diliminde kaba bir çift dipli model oluştu. Kırılma hacimleri, önceki 50 mumun ortalama hacminin neredeyse on katıydı. Yazı anına kadar BAND, çift dip yakadan 1.156’da %165 arttı. Toplamdaki artış ise son iki günde %220 oldu.

Band Protocol fiyat analiz grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : BeInCrypto

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?