Şubat 28, 2023

Altcoin’den Beklenmedik Performans: %44 Fırladı!

NEM (XEM) son 24 saatte fiyatında önemli bir artış yaşadı ve 45.70% yükselişle 0.059643494140 dolarlık seviyeye fırladı. NEM fiyatı %44,40 oranında artışını kısa sürede gerçekleştirmenin yanı sıra geçtiğimiz hafta boyunca da oldukça iyi bir performans gösterdi.

Altcoin‘deki işlem hacmi son 24 saat içerisinde 458.320.094 dolara yükseldi ve yatırımcıların ilgisini çektiğini açık bir şekilde gösterdi. NEM’in piyasadaki toplam değeri şu an 532.308.072 dolar. Bu da ortalama 9 milyar XEM‘lik dolaşımdaki arzdan gelmektedir. Fiyattaki bu artış, NEM ve beklentileri için olumlu bir görünüme işaret ediyor olabilir.

NEM coin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere NEM (XEM) günün en çok kazananları arasında yer aldı ve sadece 24 saat içinde %45’lik beklenmedik bir artış kaydetti.

Birçok trader XEM’in fiyatında daha fazla artış beklentisi olduğunu belirterek tartışmaya dahil oldu. Artışın nedeninin ne olduğu henüz net değil, ancak NEM ekibine göre şu anda 4129631 blok yüksekliğinde meydana gelen bir zincir durmasını araştırıyorlar.

NEM (XEM) son 7 günde %44,40’lık önemli bir fiyat artışıyla iyi performansını daha geniş zamana yaymayı başardı.

Bu kayda değer büyüme, aynı dönemde %4,70’lik bir düşüşe tanık olan küresel kripto para piyasasını geride bırakmaya yardımcı oldu. XEM’in performansı, topluluk arasında olumlu bir duygu yarattı ve kullanıcıların %79’undan fazlası bugün NEM’e (XEM) güven duyduğunu ifade ederek yükseliş görünümüne işaret etti.

NEM (XEM) Teknik Analizi

NEM altcoin fiyat grafiği

NEM coin’in fiyatı Ekim ortasından 2023’ün başına kadar bir düşüş kaydetti. Altcoin, neredeyse iki ay süren bir boğa rallisiyle başladı. Ancak token direnç seviyesine ulaştı ve şu anda günlük satın alma mumu boyunca bir geri çekilme yaşıyor.

Günlük uzun yeşil mum yükseldi ve konsolidasyon bölgesinin üzerine çıktı. Bununla birlikte, tüm göstergeler yükselişe işaret etmeye devam ediyor.

50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların kesişme noktasında olması, alıcının piyasa fiyatının ikinci ayağı için hazırlandığını ve ısındığını gösteriyor. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin üzerinde işlem görüyor ve direnç seviyesinin üzerinde daha fazla boğa koşusu belirtileri gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Crypto.news
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?