Ocak 14, 2023

Altcoin’den Astronomik Hamle: Fiyat %183 Arttı!

Mobil bankacılık projesi olan MinePlex (PLEX), yeni bir token stratejisi paylaşımının ardından yükseldi. Verilere göre fiyat son yedi gün içerisinde %183’ün üzerinde yükseldi.

MinePlex (PLEX) fiyatı 8 Ocak’ta 0,109 dolardan işlem görürken bu hafta 0,309 dolara yükseldi. Fiyat ortalama %183’ün üzerinde artış kaydetti. Piyasa değerine 267. sıradaki altcoin son 24 saatte %18’in üzerinde artış kaydetti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere MinePlex blok zinciri, iki yerel token’a sahip bir mobil kripto bankasıdır. PLEX ödeme ve varlık token’ı, MINE ise sistemin sabit değerli token’ı olarak işlev görüyor. MinePlex, kullanıcılara PLEX token’larında ödüller vermektedir. Bu ödüller stake etmek için uygulamada USDT veya MINE’a dönüştürülebilir olarak sunulmaktadır.

MinePlex, şirketin yeni stratejisinin yerel token PLEX’in fiyatını yükseltmesine yardımcı olduğunu belirtti.

“MINE ve PLEX token’ları için yeni bir ekonomik model başlattık, bu da talebi artırmamıza ve PLEX arzını azaltmamıza olanak tanıyor. Bu durum token fiyatlarına da yansıdı. Kullanıcıların iyimser düşünceleri ise PLEX emisyonunun yarıya düşürüleceği gelişmesi sonrası artış kaydetti.

Önümüzdeki dört ay içinde, güncellenmiş uygulama piyasaya sürülecek. Uygulama Euro, dolar ve PLEX cinsinden mobil banka özellikleri sunuyor olacak.”

Bu haftaki fiyat artışlarına rağmen PLEX, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 dolardan %87’den fazla düşük değerde.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?