Altcoin Uzmanı Patlama Yapabilecek Coin Listesini Analiz Etti!


The House of Crypto’nun sunucusu ve analisti, son videosunda altcoin piyasası için büyük bir toparlanma potansiyeline dikkat çekti. Analist, Bitcoin hakimiyetinin azalıyor gibi görünmesi, tarihsel olarak bir alt sezonunun başlangıcını işaret ettiğinden, bu durum oldukça umut verici.

Altcoin Sezonu Ne Zaman? Altcoin Almak için Doğru Zaman Nasıl Bulunur?

Analist, şu anda toparlanma yaşayan belirli altcoinlerden ve daha geniş piyasa trendlerine dikkat çekti. Bitcoin hakimiyetinde gözlenen düşüş eğilimi (bearish MACD crossover olarak adlandırılıyor), daha önce altcoin sezonuna işaret ediyordu ve bu eğilim tekrar görüldüğü için heyecan artmış durumda.

Altcoin Sezonu Başladı mı?

Render, Fetch AI ve Pendle gibi çeşitli altcoinler kazançlar kaydetmeye devam ediyor. Bu durum, büyük oyuncuların piyasa manipülasyonlarına bağlı olarak gelişmiş gibi görünüyor. Bu da genellikle perakende yatırımcılarını coşku ve panik döngüleriyle yönlendiriyor.

Analist, bazı umut ve güç belirtileri gösteren altcoinlerin aslında zayıf olmadıkları halde piyasa manipülasyonları nedeniyle sarsıldığını açıkladı. Örneğin, Render şu anda alım bölgesinde ve bir toparlanma yaşıyor. Benzer şekilde, Arweave ve Axie Infinity de alım bölgelerinden toparlanma gösteriyor.

Meme Coin Yatırımı Yapılır mı?

SingularityNET ve çeşitli meme coinler bile benzer kalıplar göstererek piyasa koşulları iyileştiğinde toparlanma potansiyeli taşıdığını belirtti. Sadece meme coinlere odaklanmaktan kaçınmayı tavsiye ediyor, her ne kadar bazıları, örneğin Turbo, önemli hareketler gösterse de. Analist, altcoinlerde para kazanmanın piyasa düşüş dönemlerinde, piyasa zirvedeyken olduğundan daha kolay olduğunu savunuyor.

Meme coinlerin sorunu, yalnızca hype’a dayanmaları ve fiyatı yükselten girişim sermayesi (VC) desteklerinin olmamasıdır. Bu hype, insanların piyasaya para enjekte etmesiyle körüklenir, bu da fiyat yükseldikçe daha fazla yatırımcı çeker.

Analist, piyasa verilerini kullanarak son 90 günde düşüş yaşayan ancak son 7 günde toparlanma belirtileri gösteren potansiyel yatırımları nasıl bulabileceğini göstererek videoyu sonlandırdı. Synthetix, Filecoin, Fetch.ai ve Immutable X gibi birkaç coin örnek olarak belirtildi.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?