Şubat 27, 2023

Altcoin Uzmanı Liste Verdi: Zamanı Gelince Kar Ettirecekler!

Kripto para dünyasının popüler YouTube kanallarından Coin Bureau, doğru zaman geldiğinde birtakım altcoin satın almak istediğini açıkladı.

Coin Bureau kanalının sunucusu Guy Turner, yayınladığı yeni videoda Ethereum rakibi Cardano, Polkadot ve Avalanche’a ek olarak Cosmos ve Monero’yu yakından takip ettiğini belirtti. Analist doğru zaman geldiğinde bu varlıklardan satın almak istediğinin altını çizdi. Nitekim şu an doğru zaman olmadığını belirterek görüşlerini detaylandırdı.

“Açıkçası hangi altcoin’leri satın alacağımı merak ediyorsanız cevabı oldukça karmaşık olacaktır çünkü birçok seçenek var. Elimde Polkadot ve Cosmos gibi varlıklar zaten var. Ancak bunlara daha fazla bütçe ayırmak istiyorum.

Sonuç olarak hedefim portföyümü genişletmeye çalışmak olacak. Bu da Katman-1 varlıklara olan yatırımlarımı arttırmaya çalışacağım anlamına geliyor. Cardano burada dikkat çeken bir varlık olacak. İlerleyen bir aşamada ise Avalanche satın almayı düşünüyorum. Daha önce de satın almıştım ancak dönüşüm oranlamasını iyi yapamadım.

Liste bir hayli uzun. Daha önce Monero satın almak istediğimi söylemiştim. Monero’yu seviyorum… İnceleyeceğim çok sayıda farklı altcoin var ve bunlardan bazılarını yakın zamanda paylaşacağım. Şu anda satın almanın zamanı olduğunu düşünmüyorum.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto stratejisti, fiyatlarının düşmesi halinde daha fazla ETH ve Bitcoin (BTC) almayı planladığını da söylüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?