Altcoin Sherpa Şubat 2023 Sepetini Açıkladı: Kazanç Buna Bağlı!

Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, geçtiğimiz günlerde Şubat 2023 altcoin tahminlerini yayınlamıştı. Analist; BTC, SOL, AVAX ve GMT için bir sonraki seviyeleri tartıştı.

Rehber İçeriği

Bitcoin (BTC)

Altcoin Sherpa, mevcut aralığında kaldıkça Bitcoin’de yükseliş tahminini koruyor. Analizine dayanarak 30.000 dolara kadar yükselişin mümkün olduğu görüşünde. Bununla birlikte, son Ocak rallisinin mutlaka bir boğa piyasasına işaret etmediğinin altını çizdi. Analist, BTC’nin henüz dibe ulaşmadığı konusunda da uyarıda bulunuyor.

Altcoin Dünyasının Tartışmalı İsmi Solana (SOL)

Analiste göre önde gelen altcoin Solana 30 dolar bölgesine doğru ilerliyor. BTC yükselmeye devam ederse 30 doların ortalarına ulaşmak mümkün. SOL’un geleceğinin belirsiz olduğunu ve değerinin FTX/Alameda borsasına bağlı olduğunun da altını çizdi.

Fiyat Fırladı: Meme Coin Listeleme Haberi Sonrası Yükselişe Geçti!

Altcoin Sherpa Avalanche için Uyardı

Analist, AVAX’ın mevcut değeri olan 21,48 dolardan %20’den fazla bir düşüşle 17 dolara gerileyeceğini öngörüyor. Geri çekilmenin 200 günlük üssel hareketli ortalama (EMA) ve belirli destek ve direnç seviyelerinden gelen baskıdan kaynaklandığını belirtti.

STEPN (GMT)

Son olarak analist STEPN’in dibe vurduğunu ve mevcut değeri olan 0,57 dolardan %38’lik bir artışla 0,79 dolara yükseleceğini öngörüyor. BTC’nin sabit kalması durumunda GMT’nin mevcut değeri civarında düşük bir seviyeye ineceğini ve 0,79 dolar yükseleceği görüşünde.

Kaynak : CoinPedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.