Şubat 4, 2023

Fiyat Fırladı: Meme Coin Listeleme Haberi Sonrası Yükselişe Geçti!

Bitcoin ve altcoin’ler, donuk fiyat hareketini takiben geçtiğimiz günün fiyat aralığında işlem görüyorlar. Kripto para birimlerinin çoğu, son 24 saat içinde kayıplar vermeye devam ederken, beklenmeyen bir meme coin piyasaya meydan okudu. BONE gün içerisinde %25’in üzerinde bir yükseliş elde etmeyi başardı. Peki bu yükselişin sebebi ne?

Hong Kong merkezli bir borsa olan XT.com, Shiba Inu ekosistemindeki token’lardan biri olan Bone ShibaSwap’i (BONE) listelediğini bildirdi. Bone ShibaSwap, farklı dört altcoin ile birlikte listelendi.

XT.com, dünyanın ilk sosyal paylaşımlı kripto para borsası olduğunu iddia ediyor ve 500’den fazla kripto para birimini ve 800 işlem çiftini platformunda destekliyor.

Meme coin son zamanlarda başarılarıyla manşetlerde sıklıkla yer almaya ve kripto borsalarında listelenmeye başladı. Singapur merkezli lider bir kripto para birimi türev borsası olan Bitget, BONE’nin 2 Şubat’ta listelendiğini duyurdu.

Kripto türevleri ticaret platformu, 2 ile 12 Şubat arasında bir kampanya dönemi duyurdu ve BONE’a para yatıran kullanıcıların ödül olarak 2.000 dolara kadar BONE ile %5 nakit geri ödemeden yararlanmalarına olanak tanıyor.

Meme coin topluluğu bu listelemelerle yetinmiyor. Shiba Inu topluluğu, bu amaçla oluşturulan bir change.org imza kampanyasıyla, en iyi kripto borsası Binance’i BONE’u listelemeye çağırıyor.

BONE, Ethereum’daki gwei’ye benzer şekilde, Shibarium’daki işlem ücretlerinin ödenmesine yardımcı olacak token olduğu için Shibarium’da yani genel olarak SHIB ekosisteminde önemli bir role sahip.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?