Analistten Heyecanlandıran Altcoin Tahmini: Rekor Seviyeler Yolda!


Popüler kripto analisti DonAlt, ivme kazanan Litecoin (LTC) hakkında görüşlerini belirtti. Analist, LTC için kritik seviyeleri de belirledi.

Teknik analiz videosu yayınlayan DonAlt, Litecoin fiyatındaki yükselişin Mayıs 2021’de ulaştığı 400 dolarlık seviyeyi aşabileceğini belirtti.

Analistin ilk fiyat seviyesi şu an 160 ila 200 dolar arasında yer alıyor. Bu da mevcut seviyeden ortalama %150 artış anlamına geliyor. Litecoin haber hazırlanırken geçtiğimiz haftaya kıyasla %22 artış kaydederek 78 dolar civarında işlem görüyordu.

“Hedefim 100 dolar civarında satış yapmamak. İlk hedefim 160 ila 200 dolar arasında bir yerde. Ancak 300 ila 400 dolar arasındaki seviyelerde ilgi çekici. Litecoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilir. Boğa piyasası sırasında pek iyi bir performans göstermedi ancak bu güce sahip.”

Litecoin fiyat analizi -

DonAlt, piyasa hareketlendiğinde Litecoin fiyatının diğer altcoin‘lerden daha iyi performans göstereceğine inanıyor. Ancak sert düzeltmeler olduğunda geri kalanlardan daha da sert düşeceğini de belirtti.

“Benim tercihim Litecoin. Eğer beklediğimden erken tamamlanırsa, farklı alternatifler de arayacağım. Ancak şimdilik hedefime bağlı kalacağım. Altcoin’ler yükselirse LTC daha sert fazla yükselecek. Ancak düşerlerse LTC biraz daha az düşecektir.

Litecoin’in genel olarak iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Buna dayanarak, başka bir yere gitmem için çok az neden var çünkü bunun diğer şeyler kadar riskli olmasa da oldukça büyük bir yükselişe sahip olduğunu düşünüyorum.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?