Kasım 25, 2022

Altcoin Duyuruları Geldi: 25 Altcoin için Büyük Gün!

Kripto para piyasası haftanın son işlem gününe geldiğimiz Cuma günü ortalama aynı kaldı. Fiyatlar genel olarak dünkü fiyata yakın seyretse de genel görünüm düşük yüzdelerle de olsa düşüş şeklindeydi. Buna karşın listede yer alan birçok altcoin ekosistemlerini güçlendirmek ve yeni yatırımcılar bulmak adına güncellemeler paylaştı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yakından takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

kripto para ve altcoin genel görünüm

 • HyperonChain (HPN), ana ağın lansmanının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • Liquidus (LIQ), Liquidus App lansmanının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • IBS (IBS), yakım yapılacağını duyurdu. Yakımda 1 milyon token yakılacağı bilgisi paylaşıldı.
 • SXP (SXP), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Bitkub Coin (KUB), XT.COM tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Lisk (LSK), Ekosistem hakkında önemli bir duyuru ve güncelleme ayrıntısı paylaşacağını duyurdu.
 • Gitcoin (GTC), yakın zamanda yapılan bir güncelleme hakkında sohbet gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Astar (ASTR), Grabber ve Algem ekibiyle ortaklaşa bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • ChainX (PCX), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • OriginTrail (TRAC), ekibin yer alacağı bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • 1inch (1INCH) ve 10 farklı altcoin “ETH Vietnam” etkinliğine katılacağını duyurdu.
 • Infinity Angel (ING), Phemex tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Energy Web (EWT), Bitrue tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Wanchain (WAN), ağda önemli bir güncelleme yapılacağını duyurdu.
 • Adshares (ADS), on-chain üzerinde ilk defa bir oylama yapacağını duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?