Borsanın Yeni Desteği Altcoin Fiyatını Hareketlendirdi!


Crypto.com (CRO) fiyatı önemli bir ‘yeşil mum’ göstermek için yükseliş ivmesinden iyi kullanmayı başardı. Borsanın yerel token’ı CRO, 0,0620 dolarlık destekten yükseldikten sonra 0,0641 dolardan işlem görüyor.

Üç haftalık düşen trend çizgisinin üzerinde bir kırılma ve tutunma şu an oldukça kritik. Bu gerçekleşirse CRO 0,0565 dolarlık birincil desteğinin üzerine doğru %61,8’lik yükseliş kaydetme ihtimaline sahip.

Crypto.com Özel EVM Ağ Desteğine Başladı

Crypto.com token 22 Kasım tarihinde EVM (Ethereum Virtual Machine) ağ desteğini başlattığını duyurdu. EVM, Crypto.com DeFi Cüzdanına tercih edilen ağları ekleyerek varlıkları üzerinde daha fazla kontrol sundu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Öözel EVM ağ desteği ile kullanıcılar ayrıca kendi özel ağlarında token gönderip alabilecekler. Ağın DeFi Cüzdanından merkezi olmayan uygulamalarla (dApps) doğrudan etkileşime izin vererek transfer süreci kolaylaşacak. Crypto.com, ilgilenen kullanıcılara rehberlik etmek için bir blog gönderisinde ayrıntılı talimatlar paylaştı.

CRO Fiyatı Yükselişe Hazır

Özel EVM ağ desteği lansmanı Crypto.com token’a olan ilgiyi canlandırdı. Düşüşlerin hakim olduğu birkaç haftanın ardından, CRO dört saatlik grafikte yeşil mum gösterdi.

Crypto.com (CRO) token

Crypto.com token mevcut ve sonraki işlem seansında ‘üç haftalık azalan trend çizgisinin’ üzerine çıkmak isteyecektir. Stokastik osilatör aşırı satımdan sonra nötr bölgeye yeniden girdiği için trader’ların satın alması için bir sinyal geldi.

Eğer koşullarda bir değişiklik olmazsa CRO fiyatı %61,8’lik bir toparlanmayı tamamlayarak 0,0565 dolarlık desteğin üzerine 0,1025 dolara ulaşabilir.

Stokastik ösilatör orta çizginin (50,00) üzerine tırmandıkça ve aşırı alım bölgesine (80,00’ın üzerinde) geçtikçe alıcılar ivme kazanacaktır.D

CRO’nun yükseliş trendinin yeniden başlaması için 0,0650 dolarlık düşen trend çizgisinin üzerinde bir kırılma ve tutunma kritik önemde. Bu seviyenin üzerindeki alım emirleri, 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama’da (EMA) (kırmızı renkte) 0,0705 dolardan kâr elde edebilir.

Güçlü boğa trader’ları, Crypto.com fiyatı 100 günlük EMA’yı (mavi renkte) 0,0794 dolar ve muhtemelen 200 günlük EMA’yı (mor renkte) 0,0919 dolar olarak etiketleyene kadar kar rezervasyonu yapmak için bekleyebilirler. Öte yandan, günü düşen trend çizgisinin altında kapatmak, 0,0565 dolar civarındaki ana destekten olası bir çıkış öncesinde kısa pozisyonları aktive edebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?