Milyonluk Yakım Gelen Altcoin Fiyatı Ralli Yaptı!


Injective (INJ), beş milyon token yakma haberinin ardından kısa vadeli bir direnç çizgisinden çıkmayı başardı.

Injective ekibi tarafından yapılan duyuruda 5 milyon INJ token’ın yakıldığı açıklandı. Proje tarihindeki en büyük yakım olumlu tepki aldı ve fiyatta karşılık buldu.

INJ fiyatı, 19 Kasım’da düştüğü yükselen bir destek hattını geri almaya çalışıyor. Bunu yapmak, RSI’ın başka bir yükseliş işareti olan 50’nin (yeşil simge) üzerine çıkmasını da sağlayacaktır.

En yakın direnç alanı 0,382 FIB geri çekilme direnci tarafından oluşturulan 2 dolar seviyesidir. Öte yandan, çizgiden gelen bir ret bunu direnç olarak teyit edecektir. Muhtemelen INJ fiyatını yeni bir yılın en düşük seviyesine çekecektir.

Injective fiyat tahmini

INJ Token Fiyatı Kısa Vadede Güçlendi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere iki saatlik grafik, yukarı yönlü hareketin en az 2 dolardoğru devam edebileceğini gösteriyor. INJ token fiyatı 30 Kasım’da azalan bir direnç çizgisinden çıktı. Şimdi bunu destek olarak doğrulama sürecinde.

INJ 2 dolarlık direnç alanının üzerine çıkmayı başarırsa, bir sonraki önemli direnç 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesi ve yatay bir direnç alanı tarafından oluşturulan 2,40 dolar olacaktır.

INJ kripto para analizi

Uzun Vadeli Görünüm Ne Durumda?

Kısa vadeli zaman dilimlerindeki göreceli yükselişe rağmen, Haziran ayından bu yana yaşanan artış hala düşüş eğiliminde kaldı. Bunun temel nedeni, tüm artışın A-B-C düzeltici yapısına benzemesidir. Dahası, bunu takip eden keskin düşüş ihtimali var.

Sonuç olarak, en olası hareket, yeni düşük seviyelere inmeden önce 2,40 dolara doğru düzeltici bir artış. Bu hareket, önceki artışın daha kısa vadeli bir versiyonu olabilir.

Direnç alanı olan 2,40 doların üzerindeki bir fiyat artışı, bu düşüş eğilimli Enjektif fiyat tahminini geçersiz kılmada uzun bir yol kat edecektir.

INJ fiyat usdt grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : BeInCrypto

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?