Ocak 30, 2023

Altcoin %28 Fırladı: İşte Dikkat Çeken Kripto Projesi!

CoinMarketCap verilerine göre Mina (MINA), son 24 saatte %28,29 artarak 0,8334 dolara yükseldi. Bu nedenle haftaya günün en çok kazananlardan biri olarak başladı. Altcoin yılın başından bu yana pozitif bir büyüme sergiliyor. Ek olarak mevcut haftalık %38,41’lik büyümesi bu yıl şimdiye kadarki en yüksek büyüme oranlarından biri oldu.

Mina altcoin analiz verisi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Mina ilk çıkışını Ekim 2020’de Coda Protokolü’nden şu anki ismine dönüştürüldüğünde yaptı. Protokol, 300 Gigabyte’lık Bitcoin (BTC) ile karşılaştırıldığında toplam 22kb boyutuyla dünyanın en hafif blok zinciri ağıydı.

Proke kuruluşundan bu yana, ekosistemini büyütmek için hedefli çabalar sarf etti. En sağlam küçük ölçekli blok zinciri protokolünü oluşturmak için dönüm noktası niteliğindeki yaklaşımı zorlu bir süreçti. Ancak topluluğuna hizmet eden bir dizi etkileyici uygulama işleri iyileştirdi.

Mina protokolünün kullanıcıları, geliştirici grubunun inşa ettiği gelişmiş zk-uygulamalarının ağın genel kullanılabilirliğine nasıl yardımcı olacağını tahmin ediyor.

Mina Geliştirici Etkinliği Dikkat Çekiyor

Blok zinciri dünyasındaki umut verici çıkışına rağmen Mina, son zamanlarda piyasaya sürülen yeni nesil Ethereum katilleriyle kıyaslandığında yetersiz güce sahipti.

Hackathon ve düzenli buluşmalara benzeyen programlar aracılığıyla geliştirici ağını pekiştirme çabalarıyla bugün MINA coin etrafında büyük bir iyimserlik var. Bu programlar, ekosistemin genelinde sağlam bir büyüme sağlamaya yardımcı olma niteliğinde.

Mina, blok zinciri kullanılabilirliğini büyük ölçüde yeniden tanımlayabilecek yeni teknoloji olarak sıfır bilgi akıllı sözleşmelerinin potansiyeline güçlü bir şekilde uyum sağlıyor. Tanımlanmış çabalarıyla, topluluğunda orta ve uzun vadede olumlu gelişmeler olacağına dair artan bir güven var.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?