Kasım 14, 2022

Altcoin Etkinlikleri Duyuruldu: İşte Bugün Olacaklar!


14 Kasım 2022 sabahında kripto para piyasası genel olarak hafif bir düşüşle güne başladı. Bitcoin fiyatında yaşanan gerileme, altcoin piyasasında da bir karşılık buldu. Nitekim ilk on altcoin (stabilcoin’ler hariç) hafif düşüş kaydetti. Öte yandan altcoin dünyasında gücünü arttırmak isteyen 13 farklı altcoin de gücünü arttırmak için çeşitli duyurular yaptı. Öte yandan İstanbul Blockchain Week de bugün başlayacak.

14 Kasım 2022 kripto para

 • İstanbul Blockchain Week bugün başlayacak. Etkinlik 17 Kasım’a kadar sürecek.
 • Abu Dhabi Finance Week 2022’de bugün etkinliğe başlayacak.
 • Cronos (CRO) ve General Event (CRYPTO), “Innovative Finance Expo” etkinliğine katılacağını duyurdu. Etkinlik 14-16 Kasım tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek.
 • GNY (GNY), “Range Report V2” lansmanın bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • WORLD CUP INU (WCI), Phemex tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • General Event (CRYPTO), Ownly (OWN) ve SparkPoint (SRK), Bicol Blockchain Konferası’na katılacağını duyurdu. Toplantı Filipinler’de gerçekleştirilecek.
 • Azbit (AZ), token yakımı gerçekleştireceğini duyurdu.
 • PlanetWatch (PLANETS); Emirex altcoin‘in bugün borsa tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Splintershards (SPS), genel toplantısını bugün düzenleyeceğini duyurdu.
 • Polkastarter (POLS), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Arable Protocol (ACRE), bir “çekiliş” düzenleyeceğini duyurdu.
 • Grove (GVR), P2B tarafından listeleneceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?