Mart 25, 2023

%318 Arttı: Gözden Kaçan Altcoin Bu Gelişmenin Ardından Roketledi!


Gözden kaçan bir web3 altcoin’i, bu hafta 40 milyon dolarlık yeni bir fonlama turunun ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Tomi (TOMI) bir hafta önce yaklaşık 1.20 dolardan işlem görüyorken geçtiğimiz gün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.0228 dolara kadar yükselmeyi başardı. Bu altcoin fiyatının %318’in üzerinde artış yaşadığını gösteriyor.

Piyasa değerine göre 234. sıradaki altcoin, bu yükselişin ardından bir miktar geri çekildi ve basın zamanında 3.10 dolar seviyesinde işlem görüyor. Yine de Tomi’nin kazanımlarının büyük bir kısmını koruduğunu söylemek mümkün.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Tomi’nin amacı, konuşma özgürlüğünü ve sansürsüz bilgilere erişimi teşvik etmek için DAO yönetişim modelini kullanarak “internet için temiz bir sayfa açmak”.

Şirketten yapılan basın açıklamasına göre proje, dijital varlık piyasası üreticisi DWF Labs liderliğindeki yeni bir finansman toplama turunda 40 milyon dolar topladı. Projenin arkasındaki anonim ekip tarafından 21 Mart’ta yapılan duyuruda, finansman turunun risk şirketleri DWF Labs, Ticker Capital ve Piha Equities ile Japon kripto yatırımcısı Hirokado Kohji tarafından yönetildiği açıklandı.

Kohji  konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bir yatırımcı olarak, yalnızca mali destek sağlamaya değil, aynı zamanda Asya pazarında büyümeyi ve genişlemeyi teşvik etmeye odaklanıyorum. Bunu göz önünde bulundurarak, Tomi ile birlikte çalışarak bu bölgede başarısını ve daha geniş çapta benimsenmesini sağlamaya kararlıyım.” 

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?