Mart 25, 2023

Analistten Bu Altcoinler İçin Heyecanlandıran Tahminler Geldi!

Usta bir kripto analisti, son yedi günde yükseliş fiyat hareketine tanık olan dört kripto varlığı için ileriye dönük bir yol haritası çiziyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Cred takma adlı analist , 49.200 YouTube abonesine XRP‘nin 0,414 dolarlık önceki direncin üzerinde olduğu sürece yükselişin devamına tanık olabileceğini söylüyor.

“Eğer bu kırılma gerçekleşir ve XRP, haftalarca ve haftalarca süren satışları çok daha az sayıda hafta içinde geri çektiği trend silme mumlarını yaparsa, bence daha büyük mıknatıs ya da fiyat için daha net seviye yaklaşık 0,50 ila 0,60 dolar.”

Geçtiğimiz hafta yaklaşık %10 artış gösteren XRP, haber yazıldığı sırada 0,425 dolardan işlem görüyor.

Sırada akıllı sözleşme protokolü Cardano (ADA) var. Cred, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığınŞubat ayında ulaştığı 2023’ün en yüksek seviyesi olan 0,42 doları tekrar ziyaret edebileceğini söylüyor.

“Bence 0,35 doların altında günlük kabul görmediğiniz sürece ve bu daha yeni çevirme seviyesi yaklaşık 0,35 dolar. Bence bu geri kazanım yapışırsa, bir sonraki yüksek zaman dilimi sorun alanı, 0,41 dolar civarında bu büyük destek direnci çevirme aralığı yüksek şeydir.

Cardano haber yazıldığı sırada 0,361 dolardan işlem görüyor.

Solana‘ya (SOL) dönen analist, piyasa değerine göre 12. en büyük kripto paranın 20 dolarlık desteği tutmayı başardıktan sonra ikili dip formasyonu oluşturduğunu söylüyor. Cred’e göre Solana hala 20 dolarlık destek, 23 dolarlık aralık orta noktası ve 26 dolarlık dirençle sınırlanmış durumda.

“Esasen yüksek bir zaman dilimi destek seviyesinin hemen üzerinde 20 dolarda oluşan bir çift dip var…

Günlük kapanışlar 20 – 21 doların altına düşmediği sürece bir çeşit düşük aralık geri kazanımı. Bu, aralık içinde tekrar işlem görüyor gibi görünüyor.

Piyasalar bunu yaptığında, aralığın ortasına ve diğer tarafına bakmayı severiz, ki bu Solana günlük zaman dilimi grafik için 22 dolar aralığın orta noktası, 24 dolar ise aralığın en yüksek noktası gibi bir şey olacağını düşünüyorum.

Solana haber yazıldığı sırada 20,89 dolar değerinde.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, yatırımcının radarındaki son coin ise Ethereum (ETH) rakibi Fantom (FTM). Cred’e göre FTM, 0,43 dolarlık önceki direncinin üzerinde kalması koşuluyla yükseliş eğiliminde görünüyor.

“Durum böyle olduğu sürece, en yüksek seviyenin 0,65 dolar civarında işlem görmesini beklersiniz ve daha sonra bir sonraki büyük sorun alanı, eğer gerçekten etli bir rotasyon alırsak, 0,70 ila 0,90 dolar gibi eski yüksek aralıktır.”

Fantom haber yazıldığı sırada 0,46 dolardan işlem görüyor. Analistin hedefinin üst sınırlarına doğru bir hareket, Ethereum rakibi için %90’ın üzerinde bir ralli anlamına geliyor.

Güncel piyasa hereketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?