Sponsorlu İçerik
Şubat 1, 2024

Algotech (ALGT) İlk Aşamayı Geride Bıraktı! Celestia (TIA) ve Monero (XMR) Ayak Uydurabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, kripto sınırında ilerlerken, piyasada başlıklarda olan kripto paralar geleceği belirsiz Algotech (ALGT), Monero (XMR) ve Celestia (TIA), dikkat çektiği iddia ediliyor. Algotech ticareti dönüştürürken, Celestia’nın TIA’sı staking ile %8 yükseldi ve Monero, cüzdan ihlalinden sonra direnç gösterdi.

Özet

  • Algotech (ALGT), gelişmiş algoritmalarla kripto ticaretini dönüştürüyor. Olumlu ön satış ivmesi, 0.12 dolara artış gösterebileceği iddia ediliyor, kesin değildir başarısızda olabilir.
  • Celestia’nın TIA’sı, Dymension hava atışı sonrası %8 arttı, staking ilgisi ile. 19 Şubat’a kadar 22.9 dolara ulaşması öngörülüyor.
  • Monero, bir cüzdan ihlali yaşayarak $460.000 kaybetti. XMR fiyatı %1.25 artışla dirençli, yatırımcılar Mart’a kadar 182.45 dolar bekliyor.

Algotech (ALGT), Stratejik Performans ve Pazar Cazibesi Başarılı Olacak mı?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz Algotech (ALGT), kripto ticaretini dönüştürme konusunda istekli olduğu iddia ediliyor. Merkeziyetsiz bir algoritmik ticaret platformu olarak, Algotech, gelişmiş algoritmalar ve makine öğrenimi yetenekleri kullanarak, yatırımcılara karmaşık kripto piyasalarında verimli ve hassas bir şekilde yol almalarını sağlayabileceği belirtiliyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelere işlem yapmatan kaçının. Yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre günümüzün finansal ortamında, algoritmik ticaret platformları hem yatırımcılar hem de yatırımcılar için temel araçlardır. İnsan duygularına dayanan geleneksel yöntemler, özellikle değişken kripto piyasasında riskli olduğunu kanıtlamıştır. Algotech (ALGT), veriye dayalı analiz, karmaşık algoritmalar ve otomasyon kullanarak bu zorlukları ele alacağı iddia ediliyor. Proje yenidir geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisine göre iki günde yaklaşık 1.1 milyon dolar topladığı aktarılıyor, Algotech (ALGT), kripto piyasasından olumlu bir duygu aldığı iddia ediliyor. Şimdi halka açık ön satışının 1. Aşamasında olan ve 43.75 milyon Algotech (ALGT) tokeni sunulan DeFi coin’i, 0.04 dolar fiyatından satılıyor. Piyasa dinamikleri göz önüne alındığında, Algotech (ALGT)’in 4. Aşama’ya kadar 0.12 dolara ulaşması iddia ediliyor, fakat geleceği belirsizdir başarısızda olabilir. Yatırım kayıp riski bulunuyor.

İçerik göndericisine göre, DeFi coin’in fiyatı $0.15 dolara ulaştığında, Algotech (ALGT) tokenleri, önemli borsalarda yer almak için çaba gösterecek, başaramazsa listelenemeyecek ve yatırım kayıp riski taşıyacaktır. Ekibine göre Algotech’in ön satış pozisyonu, onu DeFi şirketlerinin gelişen alanında önemli bir katılımcı olarak kuruyor. Geleceği belirsizdir.

Celestia’nın TIA Token’ı, Artan Staking İlgisi ve Modüler Heyecan Arasında Yükselişte

Baskın piyasa trendinden sıra dışı bir sapma ile, en iyi DeFi coin’lerinden biri olan Celestia (TIA) token’ı, son birkaç gün içinde dikkate değer bir artış yaşayarak %8’in üzerinde yükseldi. Bu artış, yatırımcıların Celestia (TIA) staking’ine olan ilgisinin artması ve blok zincirinin yenilikçi modüler teknolojisine olan heyecanın artmasıyla ilişkilendiriliyor.

2024’ün 5 Ocak’ında, çok katmanlı bir blok zinciri protokolü olan Dymension, çeşitli piyasa katılımcılarına DYM token’larının hava atışını gerçekleştirdi, dağıtımı Celestia (TIA) staker’larına genişletti. Bu haberin duyurulmasının ardından Celestia (TIA), 5 Ocak ile 27 Ocak arasında 15.67 dolar’dan 17.12 dolara yükselerek, Celestia (TIA)’nın %8.46’lık önemli bir fiyat artışı yaşadığını gösterdi. Bu, yatırımcı ilgisinin ve olumlu piyasa duyarlılığının arttığını gösteren Dymension hava atışı tarafından tetiklendi.

Yıllık %15 ile %17 arasında getiri sunan yerel platformlarda Celestia (TIA) staking’inin cazibesi, bu kripto para birimine olan talebi önemli ölçüde artırdı. Piyasa, Celestia (TIA) token’larının ivme kazanmasına tanık olurken, yatırımcılar bu dinamik blok zinciri ekosistemi içindeki daha fazla gelişme ve fırsatı yakından izliyor.

Sonuç olarak, Celestia (TIA) hava atışı potansiyeli ile yatırımcı ilgisini çekiyor. Piyasa uzmanları, 2024’ün 19 Şubat’ına kadar fiyatın 22.9 dolara yükselmesi konusunda iyimser, Celestia (TIA)’yı cazip bir yatırım fırsatı olarak konumlandırıyor.

Güvenlik İhlali, Monero (XMR) Topluluk Fonlama Cüzdanını Yaklaşık 460,000 dolar Değerinde Boşalttı

Monero’nun topluluk fonlama çabalarına önemli bir darbe olarak, projenin cüzdanı hedef alınan ve ihlal edilen bir siber saldırı yaşandı. 2023’ün 1 Eylül’ünde gerçekleşen kötü niyetli saldırı, cüzdanın bakiyesinin tamamen boşaltılmasına neden oldu, 2,675.73 Monero (XMR), yaklaşık 460,000 dolar değerinde kaybedildi ve XRM fiyatını etkiledi.

Durumun ciddiyeti, Monero geliştiricisi Luigi’nin 2023’ün 2 Kasım’ında GitHub üzerinde olayı açıklamasıyla ortaya çıktı. Luigi, ihlalin ciddiyetini kabul etti ve saldırının kaynağını belirlemenin zorluğunu vurguladı.

Son Monero (XMR) haberlerine rağmen, XMR fiyatı, 2023’ün 2 Kasım’ı ile 2024’ün 28 Ocak’ı arasında 160.4 dolar’dan $162 dolara yükselerek, %1.25’lik sağlam bir artış gösterdi. Bu direnç, Monero’nun (XMR) olumsuz gelişmelere rağmen istikrarını koruma kapasitesini gösteriyor.

Ayrıca, Monero (XMR), son gelişmeler ve Bitcoin’in yaklaşan yarılanması arasında çekici fırsatlar sunuyor. Yatırımcılar, Monero’yu satın alırken güçlü bir güven gösteriyor. Özellikle, piyasa uzmanları, XMR fiyatının 4 Mart’a kadar $182.45’e ulaşmasını öngörüyor, bu da olumlu piyasa duyarlılığını işaret ediyor.

Algotech tokeni incelemek için tıklayın.

Algotech Medya hesapları için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : algotech
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?