Akıllı Projeler İçin Üç Kripto: SEI, Arbitrum ve BlastUP, Mart Ayında Yükselişe Geçebilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin, ETF’lerin SEC Başkanı Gary Gensler’in dikkatini çekmesiyle birlikte yeni zirveler kaydediyor. Bu senaryo, finans çevreleri arasında önemli bir değişim olduğunu gösteriyor. Yatırımcılar bu dalgaya kapıldıkça, daha az bilinen kriptolar – SEI, Arbitrum ve Mart ayında önemli bir büyüme için kendilerini konumlandırıyor. Yeni proje olan BlastUP başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

BlastUP Ön Satış: Yükselen Yıldız Blast Devrimini Devam Ettirebilecek mi?

ETH ve sabit coinler için yerel bir getiriye sahip tek Katman 2 blok zinciri olan Blast, kısa süre önce baş döndürücü lansmanıyla kripto dünyasında bir sıçrama yaptı ve sadece bir ay içinde şaşırtıcı bir şekilde 1 milyar dolar TVL’ye ulaştı. Bu parlak çıkışın ardından, bu blok zincirini temel alan yeni bir büyük proje sahneye çıktığı iddia ediliyor: BlastUP.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirmeyi planlayan, Blast’ın kükreyen başarıya giden yolunu takip etmeye hazırlanan  bir launchpad’dir. Kapsamlı bir araç paketi ve gemiye gelen herkes için zengin bir ödül sistemi sunduğu iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Şu anda BlastUP, BlastUP tokenlerini en düşük fiyattan sunan ön satışını gerçekleştiriyor. Bu tokenları şimdi 0,05 dolardan satın almak için proje hakkında detaylı bilgileri incelediğinizde kendi iradelerinizle işlemlerinizi yapabilirsiniz, proje borsalara çıkabilir ekibi sadık kalırsa fiyatının artış yaşayabileceği iddia ediliyor.

Ekibine göre BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Aktarılan bilgilere göre blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

BlastUP’ın kapsamlı yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve bir AI IDO tarayıcısı başlatma, startup ekipleri için özel AI araçları geliştirme ve Topluluk Pazarı kurma planlarını özetliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın

Sei Volatilitenin Ortasında Tek Günde %210 Arttı

Sei’nin tek bir günde %210’luk inanılmaz yükselişi etkileyici. Momentum devam ederse, 1,27 $ direnci daha da yükselme potansiyeli ile kırılabilir. Bununla birlikte, mevcut fiyat 0,81$ seviyesindeyken dalgalanma beklenmelidir. Önümüzdeki birkaç gün, bu dalgalanmanın sürdürülebilir mi yoksa geçici bir zirve mi olduğunu gösterecek.

Uzun vadede Sei potansiyel taşıyor. Sei yukarı yönlü seyrini sürdürür ve 100 günlük basit hareketli ortalama olan 0,61 doların üzerindeki seviyeleri tutarlı bir şekilde korursa, yeni bir destek seviyesi oluşturabilir. Ancak, göstergeler MACD’den bir satış ipucu ile nötr eylem önerdiğinden dikkatli olunması tavsiye edilir. Sahipler, 0,60 dolar ve hatta 0,36 dolar destek seviyelerine doğru potansiyel düşüşlerden kaçınmak için yakından izlemelidir.

ARB Yükseliş Eğilimi Gösteriyor, Ancak Woofi’nin Arbitrum Saldırısı Yaklaşıyor

ARB’nin 2,15 dolarlık mevcut fiyatı, kısa vadeli bir yükseliş eğilimine işaret ediyor ve yukarı doğru bir yörüngenin istikrarlı işaretlerini gösteriyor. En yakın direnç seviyesi olan 2,18$’ın geçilmesiyle, ARB’nin yakında ikinci direnç seviyesi olan 2,42 dolar’ı test ettiğini görebiliriz. MACD ve 10 günlük basit hareketli ortalama göstergeleri de yatırımcılar için potansiyel bir fırsatın altını çizerek ‘alım’ öneriyor.

Ancak, dengeli bir bakış açısını korumak çok önemlidir. Woofi’nin Arbitrum borç verme piyasasına yönelik 8 milyon dolarlık bir saldırı ARB’yi olumsuz etkileyerek düşüş momentumunu tetikleyebilir. En yakın destek seviyesi 1,69 dolardır, ancak saldırıya yönelik piyasa tepkileri daha güçlü bir satışa neden olursa, ARB uzun vadede ikinci destek seviyesi olan 1,45 dolara doğru inebilir.

Sonuç

SEI ve Arbitrum gibi gelecek vaat eden diğer coinler kripto piyasasındaki iyimserlik dalgasına kapılmışken, BlastUP geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Özündeki güvenlik, öngörülebilirlik ve inovasyonun yanı sıra hızla büyüyen Blast ekosistemi içindeki konumu, neler yapabilir diye merak ediliyor. BlastUP projesinin yapay zeka ve Web3 araçlarının iddialı karışımı, DeFi’nin geleceğinin neye benzeyebileceğine dair çekici bir önizleme sunuyor.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?