Aralık 12, 2022

90 Milyonluk Meme Coin Yakımı: İşlemlerin Arkasında Kimler Var?

Shiba Inu (SHIB) yakımları günlük ve haftalık olarak devam ediyor. Geçen hafta 90 Milyondan fazla Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte ise 18.41 Milyon meme coin dolaşımdan kaldırıldı.

Haftalık Yakımlar

Shiba Inu topluluğu, geçen hafta 44 işlemle 90.061.737’luk (90.06 milyon) SHIB yakımı gerçekleştirdi.

Öte yandan geçen haftanın en büyük yakımları, “SHIB Super Store” ve “1Cent Ecosystem” adlı topluluk liderliğindeki en önde gelen girişimlerden geldi.

  • SHIB Super Store

SHIB Super Store geçen hafta en çok Shiba Inu yakımını gerçekleştiren girişim oldu. 5 Aralık’ta SHIB Super Store, planlanan haftalık “Yak ve Kazan” etkinliğini düzenledi. Bu etkinlik aracılığıyla proje, SHIB yakım portalını kullanarak kayda değer bir işlemle “cehennem” adreslerine şaşırtıcı bir 19.862.288 (19.86 milyon) SHIB gönderdi.

  • 1Cent Ekosistemi

1Cent Ekosistemi, “Haftanın En İyi SHIB Yakım Projeleri” listesinde ikinci sırada yer alıyor. 1Cent Ekosistemi, Haftalık SHIB Yakma Etkinliğini 6 Aralık 2022’de düzenledi. Bu etkinlik aracılığıyla 1Cent Ekosistemi, 3.909.602 (3.90 milyon) meme coin’i dolaşımdan kaldırdı.

Son 24 Saatteki Meme Coin Yakımı

Verilere göre Shiba Inu Topluluğu, 11 ayrı işlemle toplam 18.415.087 (18.41 milyon) SHIB’i dolaşımdan kaldırdı.

Shiba Inu meme coin yakımında artış.

Bu on bir işlem arasında en büyük yakım, gizemli bir cüzdandan geldi. Etherscan.io’ya göre, gizemli cüzdan, basın zamanından yaklaşık 15 saat önce gerçekleştirilen önemli bir işlemde ölü cüzdana devasa bir 10.000.000 (10 milyon) meme coin gönderdi.

Shiba Inu yakımları, meme coin yatırımcılarını etkilemiyor gibi görünüyor çünkü SHIB’in fiyatı son 24 saat içinde %4.41 düşerek 0.00000881 dolara ulaştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?