Aralık 11, 2022

%911 Arttı: Meme Coin Yakım Oranı Fırladı! Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Popüler meme coin SHIB’in fiyatı son beş aydır düşüşte, bu yüzden son birkaç ay Shiba Inu için pek iyi geçmedi. Sorunun büyük bir kısmı, piyasada SHIB’nin toparlanmasını hızlandıran yanma hacmindeki düşüşe bağlı olabilir.

Shibburn’e göre, ağdaki yakım oranı büyük ölçüde arttı. En son veriler, SHIB’nin son 24 saatte %911’lik büyük bir yakım artışı gördüğünü ve bunun da onu son birkaç haftadaki en büyük yakım artışlarından biri olduğunu gösteriyor.

Meme coin yakım oranında patlama!

3963d ile biten ana yakım adresi, dolaşımdan 5 milyondan fazla meme coin çıkararak son 24 saatte yakılan Shiba Inu miktarına en büyük katkıyı sağladı.

Meme coin fiyatı nasıl tepki verir?

Ne yazık ki, yanma hacmindeki büyük yüzdelik artış, piyasada herhangi bir etkiye neden olmadı. Shiba Inu, 21 günlük hareketli ortalamaya yansıyan yerel direnç seviyesinin altında hareket ediyor. Meme coin fiyat performansı, kripto para piyasasından büyük miktarda fon akışının ve dijital varlık endüstrisindeki perakende portföylerin tamamen terk edilmesinin bir sonucu.

Trader’lar ve yatırımcılar bu yılın başından beri varlıklarını hızla satıyorlar ve Shiba Inu gibi yüksek riskli varlıklar, yatırımcıların cüzdanlarından çıkan ilk dijital yatırım araçlarından biri oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere basın zamanında meme coin, 0,00001 dolarlık önemli psikolojik eşiğin altında 0,000009 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ne yazık ki, şu anda yakılan SHIB miktarı, meme coin fiyatını sürekli olarak aşağı çeken mevcut arz fazlasını karşılamak için yeterli değil.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.