Ekim 18, 2022

7 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’den Yeni Listeleme Müjdesi!


BabyDoge‘un resmi Twitter hesabı, meme coin’in bu hafta bir kripto borsasına daha eklendiğini duyurdu. Şu anda 2 milyondan fazla kullanıcısı olan Vietnam’da oluşturulan ONUS borsası tarafından Baby Doge Coin desteği eklendi. Resmi duyuru 15 Ekim’de yapıldı. coin BABYDOGE1M kodu altında listelendi.

Borsa tarafından paylaşılan blog yazısı, VNDC’nin BabyDoge’a düşük dönüşüm oranı nedeniyle, bir BABYDOGE1M’nin 1.000.000 BabyDoge değerine eşit olacağını bildirdi. Bu haber üzerine, BabyDoge’un fiyatı 15 Ekim’de 0.000000001181’den 0.000000001266’ya sıçrayarak fırladı. Şu ana kadar meme coin değeri bir miktar düştü, ancak BabyDoge 0.000000001222 fiyat aralığında işlem görüyor.

BabyDoge token’ları SHIB’ninkileri gölgede bırakıyor

BabyDoge topluluğu, token’larını dolaşımdaki arzdan çıkarma ve onları ölü cüzdanlara gönderme konusunda oldukça aktif. BabyDoge yakım işlemlerini düzenli olarak bildiren @babydogeburn_ hesabına göre, topluluk son 24 saat içinde 7.894.663.056.589 meme coin’i elden çıkardı. Bu yaklaşık 9.379 dolar değerinde. Bunu SHIB ile karşılaştırırsak: benzer zaman diliminde SHIB topluluğu 46.348.209 meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bu, 477 dolara eşdeğerdir.

Meme coin, baby doge

SHIB yakım oranı düşüyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, CryptEye analitik platformu tarafından sağlanan veriler, Eylül ayının başlarına kıyasla SHIB yakım oranında büyük bir düşüş olduğunu gösterdi. Bu web sitesine göre, yaz boyunca SHIB ordusu yaklaşık 12 milyar meme coin ortadan kaldırmayı başardı. Eylül ayında ve Ekim ayının ilk yarısında, yalnızca 2.36 milyar meme coin yaktılar.

[irp posts=”67338″ ]

Bununla birlikte, Eylül ayının başından beri SHIB’nin fiyatı da %15 düştü. Fiyat düşerken, topluluk daha düşük maliyetle daha fazla meme coin yakmak için mükemmel bir fırsata sahip, ancak şansı kullanmamış gibi görünüyorlar.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?