7 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’den Yeni Listeleme Müjdesi!

0
7 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin'den Yeni Listeleme Müjdesi!

BabyDoge‘un resmi Twitter hesabı, meme coin’in bu hafta bir kripto borsasına daha eklendiğini duyurdu. Şu anda 2 milyondan fazla kullanıcısı olan Vietnam’da oluşturulan ONUS borsası tarafından Baby Doge Coin desteği eklendi. Resmi duyuru 15 Ekim’de yapıldı. coin BABYDOGE1M kodu altında listelendi.

Borsa tarafından paylaşılan blog yazısı, VNDC’nin BabyDoge’a düşük dönüşüm oranı nedeniyle, bir BABYDOGE1M’nin 1.000.000 BabyDoge değerine eşit olacağını bildirdi. Bu haber üzerine, BabyDoge’un fiyatı 15 Ekim’de 0.000000001181’den 0.000000001266’ya sıçrayarak fırladı. Şu ana kadar meme coin değeri bir miktar düştü, ancak BabyDoge 0.000000001222 fiyat aralığında işlem görüyor.

BabyDoge token’ları SHIB’ninkileri gölgede bırakıyor

BabyDoge topluluğu, token’larını dolaşımdaki arzdan çıkarma ve onları ölü cüzdanlara gönderme konusunda oldukça aktif. BabyDoge yakım işlemlerini düzenli olarak bildiren @babydogeburn_ hesabına göre, topluluk son 24 saat içinde 7.894.663.056.589 meme coin’i elden çıkardı. Bu yaklaşık 9.379 dolar değerinde. Bunu SHIB ile karşılaştırırsak: benzer zaman diliminde SHIB topluluğu 46.348.209 meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bu, 477 dolara eşdeğerdir.

Meme coin, baby doge

SHIB yakım oranı düşüyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, CryptEye analitik platformu tarafından sağlanan veriler, Eylül ayının başlarına kıyasla SHIB yakım oranında büyük bir düşüş olduğunu gösterdi. Bu web sitesine göre, yaz boyunca SHIB ordusu yaklaşık 12 milyar meme coin ortadan kaldırmayı başardı. Eylül ayında ve Ekim ayının ilk yarısında, yalnızca 2.36 milyar meme coin yaktılar.

İlgili Haber  Büyük Değişim: Popüler Meme Coin'de Yakım Oranı Azaldı

Bununla birlikte, Eylül ayının başından beri SHIB’nin fiyatı da %15 düştü. Fiyat düşerken, topluluk daha düşük maliyetle daha fazla meme coin yakmak için mükemmel bir fırsata sahip, ancak şansı kullanmamış gibi görünüyorlar.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın