35 Trilyonluk SHIB Balinası Şimdi de Bu 4 Altcoin’i Topladı!

En büyük üçüncü Shiba Inu (SHIB) balinası, cüzdanına daha fazla kripto para birimi ekleyerek portföyünü genişletti.

Elinde 1 milyar dolardan fazla bir değere sahip SHIB bulunduran ve WhaleStats balina izleme/kripto veri platformunun sıralamasında üçüncü sırada yer alan büyük bir ETH balinası olan “Light”, son iki gün içinde cüzdanına başka kripto para birimleri ekleyerek portföyünü genişletti.

İşte “Light” takma adlı balinanın kripto portföylerine kattığı altcoinler

1.142.738 dolar değerinde 35 trilyon SHIB’e sahip üçüncü en büyük Ethereum-SHIB balinası, 8 Şubat’ta üç etkileyici satın alım gerçekleştirdi. Light, 2.321.640 dolar değerinde 90 yearn.finance (YFI) (CoinMarketCap sıralamasında 90. sırada) ve 34.050.000 dolar değerinde 15.000.000 Fantom (FTM) (32. sırada) satın aldı.

Bu balina tarafından yapılan üçüncü kripto alımı ise Quant (QNT) oldu (CoinMarketCap’de 59. sırada yer alıyor). 49.999 QNT alan balina bu kripto para birimine 7.285.999 dolar ödedi.

Yaazım sırasında, yearn.finance yaklaşık yüzde 6 artışla 26.579 dolardan, FTM yüzde 3’ün üzerinde bir artışla 2,25 dolardan ve QNT ise yüzde 5’lik bir artışla 152,68 dolardan işlem görüyor. Her üç kripto para da şu anda yükseliş gösteriyor.

KoinFinans tarafından da belirtildiği üzere; dün WhaleStats verilerine göre, “Light” adlı cüzdanının sahibi olan balina, 2.576.000 dolar harcayarak biraz daha kripto satın aldı. Balinanın tercihi bu aralar yükselmesi beklenen bir metaverse coin olan Axie Infinity (AXS) oldu. Balina portföyüne 40.000  AXS ekledi. 7 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 160 dolara ulaşan ve CoinMarketCap sıralamasında 39. sırada yer alan kripto para birimi, yazım sırasında yaklaşık yüzde 4 artışla 66,05 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, diğer ETH balinaları son zamanlarda büyük miktarlarda Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) satın alıyor. Whalestats’a göre 8 Şubat’ta, balinalar çeşitli transferlerde 8.173.410 dolar ödeyerek toplam 429,990 LINK ve işlem zamanında 29.120.876 dolara eşdeğer 14.853.654 MATIC satın aldı.

Balinalar burada durmadı ve bugün erken saatlerde, biraz daha LINK (99.990 token), MATIC (1.499.728 token) ve FTM (499.995 token) satın aldı.

SHIB topluluğu yeni bir dönüm noktasına ulaştı

WhaleStats’a göre SHIB, holder miktarı açısından da yeni bir rekor kırdı. İkinci en büyük köpek kripto para birimi şu anda 1.165.231 hodler’a sahip.

Bu holder’lar arasında, 1.652.540.079 dolar değerinde toplam 55.042.202.011.392 SHIB’e sahip olan en büyük 1000 Ethereum balinası da bulunuyor.

Dün şaşırtıcı bir şekilde yeni bir SHIB balinası daha ortaya çıktı. Haberlere göre yatırımcı 115.998.358 dolar karşılığında 3.457.477.154.937 SHIB satın alarak bir SHIB balinası haline geldi.

Bu arada, SHIB, WhaleStats’a göre, ilk 1000 ETH balinası için USD değeri bazında en büyük token olmaya devam ederken, MATIC bu cüzdanlar arasında çok işlem gören token.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.