32 Altcoin için Önemli Gün: İşte Takip Etmeniz Gerekenler

Kripto para ve altcoin piyasası son 24 saat içerisinde Bitcoin öncülüğünde bir düşüş kaydetti. ABD cephesinden gelen son haberler BTC ve diğer altcoin’lerin geçtiğimiz haftaya kıyasla kazançlarını görece silerken, genel görünüm stabil kalmaya devam ediyor. Listede yer alan 32 altcoin ise ekosistemleri için oldukça önemli duyurular yaptı. İşte takip etmeniz gereken altcoin listeleme haberleri ve altcoin etkinlikleri.

kripto para ve altcoin piyasası

 • Shiba Inu (SHIB), Binance US KSHIB swap işlemlerinin bugün gerçekleştireceğini duyurdu. Swap sonrası SHIB/USD paritesi aktif edilecek.
 • General Event (CRYPTO) ve diğer 19 altcoin “ETHDenver 2023” etkinliğine katılacağını duyurdu.
 • Polkadot (DOT), OpevGov soru-cevap etkinliğini düzenleyeceğini duyurdu.
 • Hamster (HAM), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Electra Protocol (XEP), Telegram üzerinden soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Viacoin (VIA), StakeCube tarafından listeleneceğini duyurdu.

Balinaların Yüklendiği Bu Altcoin, İlk 10 Arasına Girdi!

 • Zyberswap (ZYB), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Ultra (UOS), kapalı beta snapshot’ını düzenleyeceğini duyurdu.
 • Sidus (SIDUS), KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Oraichain (ORAI), beta test aşamasının bugün başlatılacağını duyurdu.
 • 1inch (1ınch), Discord üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Kryxivia Game (KXA), Twitter Spaces üzerinden soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Giant Mammoth (GMMT), Bitforex tarafından listeleneceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.