Balinaların Yüklendiği Bu Altcoin, İlk 10 Arasına Girdi!

Kripto sektörünü uzun süredir meşgul eden ve birçok kişinin merakla takip ettiği Ripple (XRP) davasında sona yaklaşıyoruz. Buna karşın güncel bir gelişmede, derin cepli kripto balinaları XRP’ye ilgi göstermeye başladı.

Kripto piyasasındaki büyük hareketleri takip eden WhaleStats, XRP’nin son 24 saat içinde Binance Smart Chain’deki (BSC) en büyük 500 balina tarafından “satın alınan en iyi 10 token” listesine girdiğini bildirdi.

Sadece en büyük 500 balina değil, en büyük 100 BSC balinası da XRP’ye kayda değer biçimde ilgi gösteriyor. WhaleStats verilerine göre XRP, en büyük 100 BSC adresi arasında en çok satın alınan token listesinde dokuzuncu sırada yer alıyor.

Bununla birlikte XRP’nin en çok satılan ilk 10 token listesinde olmadığını belirtmekte fayda var, bu da bu kripto balinalarının altcoin çantalarını ellerinde tutmaya kararlı olduklarını gösteriyor.

Veriler ayrıca, bu balinaların basın zamanında 280.743 dolar değerinde toplam 708.379 XRP’ye sahip olduğunu gösteriyor.

Dikkat Çeken XRP Transferleri

Bunların yanında Whale Alert, son 24 saat içinde 60 milyondan fazla XRP token’ının hareket ettiğini bildirdi. Yaklaşık 10 saat önce, isimsiz bir balina, kripto borsası Bitso’dan 12.46 milyon dolar değerinde 31.8 milyon altcoin çekti.

Bu gelişme de, derin cepli kripto para birimi yatırımcılarının kayda değer bir biçimde XRP ile ilgilendiğini doğruluyor.

Birkaç dakika sonra başka bir isimsiz balina, popüler kripto para borsası Bitstamp’a 33 milyon XRP yatırdı.

Son olarak, basın zamanında altcoin, son 24 saatte %2 artışla 0.395 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.