%135 Gelebilir: Analist Bu Altcoin Fiyatında Yükseliş Bekliyor!

Popüler bir kripto analisti, devam eden ayı piyasasının ortasında birkaç altcoin hakkındaki tahminlerini güncelledi.

Altcoin Psycho takma adıyla tanınan trader, 10.700 YouTube abonesine, Bitcoin’in (BTC) fiyatı bir adım daha düşerse XRP, Polygon (MATIC), Chainlink (LINK), Chiliz (CHZ) ve Polkadot’un (DOT) %25-50 oranında düşebileceğini söyledi.

Ancak, analiste göre bir Ethereum (ETH) ölçekleme çözümü olan Polygon hala “iyi görünüyor”. Analist altcoin fiyatının 0.70 ila 1.00 dolar aralığında kalacağını tahmin ediyor. Bitcoin düşmezse ve MATIC önümüzdeki birkaç hafta içinde konsolide olursa, analist altcoin fiyatının 2 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor. MATIC şu an 0.85 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 2 dolar seviyesine doğru bir hareket yaklaşık %135 oranında bir yükseliş anlamına geliyor.

Polygon fiyat analiz grafiği.

Bunların yanında Altcoin Psycho, sosyal token platformu Socios.com’a güç veren Chiliz’in kısa vadede daha yükseğe çıkması gerektiğini düşünüyor. Analist CHZ’nin 0.24 dolar aralığına çıkabileceğini düşünüyor, ancak varlıkla ilgili “çok fazla öngörülemezlik” olduğu konusunda uyarıyor.

Chiliz fiyat analiz grafiği.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, altcoin Psycho ayrıca XRP grafiğinin “biraz tuhaf göründüğünü” düşünüyor ve ETH rakibi için volatilite beklediğini de sözlerine ekliyor.

Ripple XRP fiyat analizi

Bunların yanında, Altcoin Psycho, LINK’in grafiğinin harika göründüğünü düşünüyor. Chainlink’in 200 günlük üstel hareketli ortalamasına yaklaştığını söylüyor ve altcoin’in 7.50 dolar aralığını geri alabilirse iyi görüneceğini ekliyor. Eğer LINK bunun başarabilirse analiste göre %50 oranında artış gösterebilir.

Son olarak, Altcoin Psycho Polkadot’ta aşağı yönlü bir hareket bekliyor. Analiste göre DOT grafiği 3.50 dolara kadar bir gerileme gösteriyor.

Polkadot fiyat analiz grafiği.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.