Ekim 14, 2022

24 Altcoin için Önemli Gün Geldi: İşte Olacaklar


Kripto para piyasası zorlu geçen bir Perşembe gününü geride bıraktıktan sonra bir miktar toparlanma göstererek en korkutucu senaryodan şimdilik uzaklaşmış gibi görünüyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 14 Ekim 2022 tarihinde ise listede yer alan 24 farklı altcoin ekosistemleri için önemli olacak gelişmeler yaşayacak. İşte 14 Ekim 2022 tarihinde yakından takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

 • Cardano (ADA) ve diğer 10 altcoin Rare Bloom etkinliğinde bir araya gelecek.
 • Rebel Bots (RBLS), Xoil Wars beta testlerini bugün başlatacağını duyurdu.
 • Neblio (NEBL), Binance tarafından listelenecek.
 • RED TOKEN (RED), XT.COM ve LBank tarafından listelenecek.
 • Volt Inu (VOLT), BitGlobal tarafından listelenecek.
 • Dosa ($DOSA), Bitmart tarafından listelenecek.
 • GMX (GMX), KuCoin tarafından listelenecek.
 • Flare Finance (EXFI), BKEX tarafından listelenecek.
 • Exeedme (XED), ESport konulu bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Alchemix (ALCX) ve Klima DAO (KLIMA), ortakalaşa bir sohbet gerçekleştirecek.
 • Aeternity (AE), bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Celet Network (CELR) ve Thales (THALES), ortaklaşa bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?