Mart 21, 2024

2024’te Yükseliş Potansiyeline Sahip Olacağı İddia Edilen 5 Altcoin: BNB (BNB), KangaMoon (KANG), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Toncoin (TON)

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Alt sezonla birlikte gelen fiyat rallileri geçici olsa da, alt sezonun ötesinde yükseliş hissini sürdürmek için çok yüksek büyüme potansiyeline sahip bir token gerekir. Sponsorlu içerik göndericisi, 2024 yılında uzun bir yükseliş ivmesini sürdürme olasılığı yüksek olan altcoinleri ortaya çıkardı. Bu tokenler arasında KangaMoon (KANG), BNB (BNB), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Toncoin (TON) yer alıyor.

KangaMoon (KANG): Meme Topluluğunda Başarılı Olabilecek mi?

Geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG), KangaMoon topluluğunu tanıtarak meme topluluğuna bir yenilik getirmek istediği iddia ediliyor. Bu topluluk, Sosyal-Fi yapısı sayesinde meme meraklıları için interaktif bir platform olarak hizmet verecek. Ayrıca, KangaMoon platformundaki oyna-kazan özelliği, üyelerin NFT’leri, oyunlardan koleksiyonları ve daha fazlasını satarak kazanmalarını sağladığı iddia ediliyor.

İçerik göndericisine göre, KANG ön satışı, büyüme potansiyeli göstererek kripto pazarını kasıp kavurdu. Bağlam açısından, ön satışın ilk aşamasında KANG token’ı satın alan yatırımcılar, ön satışın henüz 4. aşamasındayken %180 yatırım getirisi elde etti. Binlerce yatırımcının projeye akın etmesiyle birlikte KANG tokenı 2.200.000 dolar’ın üzerinde para topladı ve analistler Mart ayı sonundan önce 3 milyon dolar’a ulaşacağını öngörüyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Geleceği belirsiz olan KANG tokenı sadece 0,014 dolar’a satılmaktadır. Şu anda alıcılara %10 bonus veriliyor. Bu arada üyeler, projeyi tanıtmayı amaçlayan sosyal medya faaliyetlerine katılarak ön satış sırasında bile KANG token’ı kazanabilirler. Proje yenidir ve yatırım kayıp riski taşımaktadır.

BNB (BNB) 500 dolar Eşiğini Aştı, Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatını Kırmayı Hedefliyor

BNB’den (BNB) gelen yükseliş hissi, tokenı Aralık 2021’den bu yana ilk kez 500 dolar fiyat işaretinin üzerine çıkardı. Piyasa istatistiklerinde de görüldüğü üzere, BNB son 7 gün içinde %23’ün üzerinde değer kazandı. Benzer şekilde, token son bir ay içinde %60’lık bir değer kazancı elde etti.

Özellikle, BNB için yılbaşından bugüne kadarki %88’lik fiyat artışının %65’inden fazlası 2024 yılında gerçekleşti. 2023 yılı boyunca, BNB’nin ulaştığı en yüksek fiyat Nisan 2023’te 345 dolar olmuştur. Bununla birlikte, mevcut piyasa rallisi, token fiyatının 500 dolar işaretinin üzerine fırlamasına neden oldu. Mevcut yörüngesinde, bazı analistler BNB’nin 2024’ün 2. çeyreğinde tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 690 dolar’ı aşmasını bekliyor.

Ripple (XRP) için Yükseliş Dalgası, Token’ın 40 Milyar Dolar Piyasa Değeri Değerine Ulaştığını Görüyor, Hedefi 1 Dolara Ayarladı

Ripple (XRP), merkezi olmayan, izinsiz ve zincir içi işlemlerin ölçeklenebilirliğini ve hızını artıran açık kaynaklı bir kripto defteridir. Ripple token, geçtiğimiz hafta içinde %13’ün üzerinde önemli bir fiyat artışı kaydetti. Ayrıca, Ripple fiyatı geçen ay %39’un üzerinde değer kazanmıştır. Özellikle, en iyi altcoinlerden biri olarak, token’ın değeri yılbaşından bugüne fiyat metriğinde %100’lük bir büyüme kaydetti.

Genişletilmiş yükseliş hissiyatının bir sonucu olarak, Ripple’ın piyasa değeri, token’ın piyasadaki yükseliş direncinin bir göstergesi olan 40 milyar dolara girdi. Dahası, Ripple’ın fiyat değeri Kasım 2021’den bu yana ilk kez 1 dolar işaretine ulaşmayı hedefliyor. Ripple işlem hacminin olumlu gidişatı ve gelişen yükseliş hissiyatıyla, token’ın 2. çeyrekte 1 $ işaretine ulaşması muhtemel.

Cardano (ADA), Token Daha Fazla Fiyat Rallisine Doğru Giderken Artan İşlem Hacmine Tanık Oluyor

Cardano’nun (ADA) yakın geçmişteki piyasa aktivitesi marjinal bir büyümeye tanık oldu ve bu da fiyatta önemli bir yükseliş trendiyle sonuçlandı. Bu bağlamda, Cardano geçtiğimiz hafta günlük ortalama işlem hacminde yaklaşık %35’lik bir artışa tanık oldu. Bu durumda token fiyatının son bir ay içerisinde %32 oranında yükselmiş olması şaşırtıcı değildir. Ayrıca Cardano, yılbaşından bugüne kadar olan fiyat ölçütünde %138’e varan bir değer kazanmıştır.

Cardano fiyatı ve piyasa aktivitesindeki bu bir dizi olumlu gidişatla birlikte uzmanlar, tokenin Mart sonundan önce 1 $ eşiğinde destek oluşturma yolunda olduğunu düşünüyor.

Toncoin (TON) için Üstel Yükseliş Momentumu Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştığını Görüyor, Daha Fazla Fiyat Artışı Bekleniyor

Ocak 2022’den bu yana ilk kez Toncoin’in (TON) fiyatı 3 dolar eşiğini aştı. Geçtiğimiz ay içinde fiyat değerinde %46’nın üzerinde değer kazanan token, yeni fiyat dönüm noktasına ulaştığını gören bir yükseliş yörüngesi belirledi. Sonuç olarak, piyasa istatistiklerine göre Toncoin piyasa değeri de 10 milyar doları aştı.

Özellikle, Toncoin işlem hacmi geçen hafta içinde günlük ortalama %150’nin üzerinde bir artış gösterdi. Bu pazar büyümesi serisi, Toncoin’i, barındırdığı yükseliş potansiyeli göz önüne alındığında, yatırım yapmayı düşünmek için en iyi altcoinlerden biri olarak vurguladı. Toncoin’in 2024 yılında tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 5,84 doları aşma olasılığı oldukça yüksektir.

Sonuç

Kripto piyasasındaki 20.000’den fazla token ile yükseliş potansiyeline sahip birkaç coin belirlemek zor olabilir. Bununla birlikte, kripto piyasasını ve bu tokenlerin yörüngelerini inceleyen uzmanlar, 2024 yılında bu tokenler için uzun süreli yükseliş için önemli bir potansiyel olduğuna inanıyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon projesi, token’ın hala ön satış aşamasında olduğu ve yalnızca yerleşik token’ların başarabileceği türden bir ivme sergilediği göz önüne alındığında özellikle öne çıktığı iddia ediliyor. KANG tokeni gelecekte başarılı olabilecek mi yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : kangamoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?