2024’te Fiyatında Yükselme Yaşayabilme İhtimalli 10 Meme Coin

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Son birkaç yıldır, meme coin piyasası olağanüstü bir yükseliş gördü. CoinMarketCap verilerine göre, meme coin piyasası şu anda 26,6 milyar doların üzerinde bir değere sahip ve böylece en değerli kripto sektörlerinden biri haline geldi.

Ancak, Dogecoin en popülerlerinden biri olup, onu Shiba Inu takip etmektedir. Yine de, meme coinlerin dönemi bitmiş değil çünkü aynı türden yeni bir nesil var. Bu sponsorlu makalede, bazı meme coinler için tahminlerde bulunuluyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız

Meme Coin Nedir?

Meme coin, adını popüler bir internet memesinden veya şakadan alan benzersiz bir kripto para birimidir. İlk meme coin – Dogecoin, ilk kripto para birimi Bitcoin’i alay etme amacıyla 2013 yılında oluşturuldu.

Benzersizliklerine rağmen, meme coinler etrafındaki hype ve topluluk desteği nedeniyle büyük popülerlik kazandı. Son zamanlarda, projeler meme coinlerin eğlenceli temasını korurken yararlılık konusunda daha derinlere inmeye başladı.

En Büyük Meme Coinler Listesi

Piyasa değerine göre sıralanmış, işte en büyük beş meme coin:

  • Dogecoin – meme coin piyasasının lideri 14,1 milyar dolar ile.
  • Shiba Inu, 6,7 milyar dolarlık değerlemesi ile en büyük rakip.
  • Pepe, ilk kurbağa temalı meme coin – 1,14 milyar dolar.
  • Bonk, önde gelen Solana tabanlı meme coin – 997 milyon dolar.
  • Dogwifhat, Bonk’un önde gelen rakibi – 640 milyon dolar.

KangaMoon (KANG)

Sponsorlu içerik göndericisine göre Dogecoin ve Shiba Inu gibi ilk nesil meme coinler sık sık yararlılık eksikliği nedeniyle eleştirildi. KangaMoon, ekosistemine Social-Fi ve GameFi özelliklerini dahil ederek bu problemi çözmek için piyasaya sürülmek istediği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız

Ekibine göre Social-Fi, KangaMoon’un ana satış noktasıdır, çünkü bu özellik aracılığıyla proje, ekosistemdeki katılımları için kullanıcıları ödüllendirir. Ağ kullanıcıları, haftalık yarışmalara katılarak KANG tokenleri ile ödüllendirilir. Kesin değildir.

KangaMoon’un Social-Fi konsepti, meme coin alanı için birleştirici bir ekosistem yaratmayı amaçlamaktadır. Henüz erken aşamalarında olmasına rağmen, KangaMoon meme topluluğundan büyük ilgi gördüğü iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız

KANG topluluğu büyüdükçe, ekip ekosisteme daha fazla topluluk katılımını teşvik etmek için daha fazla projenin ekleneceğini duyurdu. KANG ekosisteminin merkezinde olduğundan, sadece coin başına 0,01125 dolar fiyatla büyük talep gördüğü iddia ediliyor. Fakat proje yenidir ve geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Myro (MYRO)

Myro, geçtiğimiz haftalarda büyük bir takipçi kitlesi oluşturan yeni meme tokenlerinden biridir. Kurucusunun adını taşıyan Myro, Solana meme coin çılgınlığı sırasında son derece popüler oldu.

Piyasada Myro, 2024’ün ilk iki ayında %300’den fazla yükselerek olağanüstü bir performans sergiledi. Mevcut performansı ve genişleyen kullanıcı tabanı göz önüne alındığında, Myro 2024 boğa piyasasında on katına kadar getiri yaşayabilir.

Memecoin (MEME)

Memecoin (MEME), piyasayı domine etmesi beklenen sonraki meme coinlerden biri olarak konumlandırıldı. Proje, metaverse platformu Memeland – 9GAG tarafından bir web3 girişim stüdyosu ile öne çıkıyor.

Memecoin’in yararlılığı, artan popülaritesine katkıda bulundu. Bunun sonucunda, MEME Şubat ayında %50’den fazla büyüyerek sürekli olarak büyüdü. Bu eğilimin, Memeland daha fazla kullanıcı kazandıkça devam etmesi bekleniyor.

dogwifhat (WIF)

Solana meem coin çılgınlığının zirvesinde piyasaya sürülen dogwifhat (WIF), yatırım yapılacak en iyi meme coinlerden biri haline hızla yükseldi.

WIF’ın popülaritesi, dogwifhat’in bir yararlılık projesi olmasıyla yakından bağlantılıdır. Platform, kullanıcıların $SOL ve Solana ile ilgili tokenler için işlemleri ve zincir üzeri verileri takip etmelerine olanak tanır. Bu yararlılık, 2024’te WIF’ın fiyatını daha da yükseltebilir.

Bork (BORK)

Boğa piyasasında bile, Bork yatırımcıların dikkatini çekti çünkü Ocak ayının ilk günlerinde iki sıfırı silerek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,001328 dolara yükseldi.

Bork, en viral internet köpeklerinden birine dayanarak, en aktif topluluklardan birini oluşturmayı başardı. Gerçek bir topluluk odaklı proje olarak gurur duyan Bork, 2024’te kazanımlarını genişletmeye hazır yeni meme coinlerden biridir.

Toshi (TOSHI)

Toshi, işleri farklı yapmayı amaçlayan meme coinlerden biridir. En üst düzey meme coinlerin çoğu köpeklerden ilham alırken, Toshi ilk kedi temalı meme coinlerden biri oldu. Toshi’nin logosu, Base & Brian Armstrong’un sevilen kedisinin yüzüdür. Bu, TOSHI’nin piyasada sürekli büyümesine yardımcı oldu.

MAGA (TRUMP)

MAGA (TRUMP), geç ABD Başkanı Donald Trump’a saygı duruşunda bulunmak amacıyla 2023’te oluşturulan bir projedir. Trump tarafından popüler hale getirilen politik slogan “Make America Great Again”, MAGA kısaltması ile temsil edilir.

Proje, ABD seçimleri öncesinde Trump’ın kriptoyu benimsemesiyle 2024’te harika bir performans sergilemeye hazır görünüyor. 2024’te %300’den fazla kazançla, MAGA 2024’te meme coin titanlarından biri olabilir.

PepeFork (PORK)

Pepe, 2023’te büyük bir başarı elde etti ve bu da röportaj sırasında Ethereum ücretlerinin keskin bir şekilde yükselmesine neden oldu. PepeFork, Pepe coin ile aynı blockchain üzerine inşa edilmiştir, ancak Pepe’nin aksine pembe ilhamlı bir PepeFork coindir.

PepeFork, genel kripto dünyası içinde canlı bir altkültüre ait bireylerin anlamına sahiptir. Dahası, hedefi yaklaşık %300 artırarak hizalanmıştır. Büyük bir topluluk coinini destekleyerek, PORK’un dikkate değer şekilde büyüme avantajı vardır.

Wen (WEN)

Wen, kripto arasında argo topluluğu ile eşanlamlı hale gelen bir kelimedir. Bu proje, bu kültürün bilinir ve hissedilir olmasını amaçlamaktadır.

Bu meydan okuma, kısa sürede diğer kripto projeleri üzerindeki statüsünü yükselten büyük bir ilgi çekti ve projeden 1 milyon kripto cüzdanının faydalanmasını sağladı. Ayrıca, Wen bir adım daha ileri giderek NFT fraksiyonlarını tanıttı ve böylece meme coin alanına giriş yaptı.

MOG Coin (MOG)

MOG Coin (MOG), meraklılar için inşa edilmiş bir meme coindir. Bu proje, internet üzerindeki en komik ve akılda kalıcı memelerin bir izini oluşturmayı amaçlamaktadır.

Topluluğun viral memeler ve içerik peşinde koşması, projenin Ağustos 2024’teki lansmanından bu yana %1,700’den fazla kazanç elde etmesi üzerinde olumlu bir etkiye sahip oldu. Viral içerikte asla bir eksiklik olmadığı için, MOG yatırım yapılacak en iyi meme coinlerden biridir.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?