Sponsorlu İçerik
Şubat 11, 2024

2024’te Bitcoin (BTC) ve Sui (SUI) için Fiyat Artışları Tahmin Ediyor! KangaMoon (KANG) Bu Artışlardan Yararlanabilecek mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre 2024 yılında büyüme ihtimalli coinler listelendi, Bitcoin (BTC), geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG) ve Sui (SUI)’nin kesin olmasada artış yaşayabileceği iddia ediliyor. BTC ve SUI’de yatırımınız olabilir, fakat geleceği belirsiz olan KangaMoon 2024 yılında başarılı olabilecek mi bilinmiyor.

Michaël Van De Poppe: Bitcoin Fiyatı 2024’ün 3. veya 4. çeyreğinde yeni bir ATH’ye ulaşacak

Kripto analisti Michaël van de Poppe, yakın zamanda boğa yönünde bir Bitcoin (BTC) tahmininde bulundu. Yeni tweet’ine göre, Bitcoin fiyatı, 2024’ün 3. veya 4. çeyreğinde yeni bir ATH’ye ulaşmadan önce yarılanma öncesi bir koşuya 48,000 dolar seviyesine çıkabilir.

CoinMarketCap verileri, Bitcoin’in değerinin geçtiğimiz hafta tek başına 43,450 dolar ile 43,039 dolar arasında dalgalandığını gösteriyor. Bu süre zarfında, piyasa değeri 852B dolar ile 844B dolar arasında değişti.

Teknik analiz perspektifinden, BTC için boğa eğilimi olabilir çünkü 20 teknik gösterge yeşil gösteriyor. Bu nedenle, piyasa analistleri de boğa yönünde bir Bitcoin fiyat tahmininde bulundular. 2024’ün 2. çeyreğinde Bitcoin için bir artışa, 58,828 dolar seviyesine kadar çıkılacağını öngörüyorlar.

KangaMoon (KANG): Bir Sonraki Meme Coin Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG), devam eden kripto ICO etkinliğiyle oldukça dikkat çekiyor. Bu DeFi projesi, kullanıcı deneyimini daha ödüllendirici hale getirmek için sosyal-fi ve Oyna-Kazan (P2E) unsurlarını birleştirmeyi amaçlıyor. Benzersiz kombinasyon, oyuncuların benzersiz karakterler oluşturabileceği ve savaşa girebileceği P2E oyunu tarafından destekleniyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

En aktif meme ve oyun topluluğunu yaratmayı uman KangaMoon, ayrıca kripto para ve oyun içi öğeler kazanmanın farklı yollarını eklemeyi planlıyor. Bu yollar arasında savaşlar, turnuvalar ve hatta maçlara bahis oynamak bulunuyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde herhangi bir işlem yapmaktan kaçının.

Sosyal-Fi modeli, KANG token sahiplerini haftalık, aylık ve çeyreklik meydan okumalarla ödüllendiren temel olacak. Bu meydan okumaları tamamlayan oyuncular, token sahipliklerini artırır ve KangaMoon pazar yerinde kullanılabilecek veya satılabilecek oyun içi öğeleri güvence altına alır. Kesin değildir, başarısız olabilir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ön satışının 1. aşamasında, bir KANG sadece 0.005 dolardan satılıyor. Bu, KangaMoon’un şimdiye kadar neredeyse 100,000 dolar toplamasına yardımcı oldu. Ve P2E oyun pazarına olan bağlantıları sayesinde, Research Reports World tarafından 2023’te 8856M dolar olarak değerlendirilen, uzun vadeli büyüme potansiyeli muazzam. Proje yenidir ve başarısızda olabilir.

Sui (SUI): 500 milyon dolarlık token kilidi

Bu arada, Sui (SUI) de bazı heyecan verici gelişmeler yaşadı. En dikkate değer olarak, Sui’nin 500 milyon dolar token kilidini geçtiğini duyurdu. Bu Sui haberleri, insanların bu kriptoya olan muazzam ilgisini gösteriyor.

Sui coin değeri açısından, geçtiğimiz ay tek başına 0.84 dolardan 1.54 dolara sıçradı. Bu süre zarfında piyasa değeri 919M dolardan 1.79B dolara yükseldi.

21’den fazla teknik gösterge bu altcoin için yeşilde olduğu için geleceği parlak görünüyor. Aslında, piyasa analistleri Sui’nin Mart 2024’te 1.63 dolara işlem göreceğini tahmin ediyor.

Bitcoin mi, KangaMoon mu, Sui mi ?

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto yatırımcıları Bitcoin, geleceği belirsiz KangaMoon ve Sui’yi inceliyorlar. KangaMoon geleceği belirsizdir başarılı olup olmayacağı bilinmiyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : kangamoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?