Mart 11, 2024

2024’te 10 Kat Artış Yaşama İhtimalli 5 DeFi Coin

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto piyasası kısa süre önce 2,51 trilyon doların üzerinde bir piyasa değerine ve 157 milyar dolarlık günlük işlem hacmine ulaştı. Bu grafikler bir boğa koşusunun ve DeFi’de potansiyel bir canlanmanın göstergesidir. Sonuç olarak, birçok analist ve tüccar önümüzdeki işlem seanslarında hangi altcoinlerin en yüksek performansı gösterebileceği konusunda spekülasyon yapıyor.

Sonuç olarak, DeFi piyasasına değer patlaması ve ralli yaşamadan önce katılmak isteyenler, bazı DeFi coinlerini inceleyeceklerdir Fantom (FTM), Theta Network (THETA) ve geleceği belirsiz olan KangaMoon’a (KANG) bu coinler etkili olabilecek mi yoksa hayal kırıklığımı olacak merak ediliyor.

KangaMoon (KANG) En İyi DeFi Token

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon (KANG), Sosyal-Fi unsurlarıyla beslenen topluluk odaklı kararları uyguladığı yenilikçi yaklaşımıyla manzarayı tamamen değiştirebilecek ve Dogecoin ve Shiba Inu gibi sektördeki köklü projelerle yarışabilecek mi yoksa başarısız mı olacak bilinmiyor.

İçerik göndericisine göre KangaMoon platformu Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir ve token’ı ERC20 token standardını takip etmektedir. Yine de onu gerçekten benzersiz kılan şey, her kullanıcının platformda geçirdiği zaman için ödüllendirilebilmesidir. Bu doğrudan genel faaliyetlerine dayanmaktadır. Örneğin, tweetler, yorumlar paylaşabilir ve hatta oyun içi eylemler yapabilirler. Buna ek olarak, herhangi bir kullanıcı ek ödüller almak için haftalık, aylık ve üç aylık mücadelelerde rekabet edebilecektir. Kesin değildir, başarısızda olabilir.

KangaMoon sayesinde, herkes topluluğa katılırken kazanabilecek ve meraklılar benzer düşünen oyuncularla etkileşime girebilecek. Buna ek olarak, akıllı sözleşme SOLIDProof tarafından denetlendi ve doğrudan savaşa katılmak istemeyen topluluk üyeleri için izleme, bahis yapma ve bu şekilde kazanma imkanı olabileceği aktarılıyor. Dikkatli olunmalıdır, risk bulunuyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre $KANG, token’ın sadece 0,01125 dolar değerinde sunulduğu blok zinciri ICO’sunun 3. Aşamasına ulaştı. Kripto para birimi %125 oranında artmış ve erken yatırımcılara önemli bir yatırım getirisi sağlamış olsa da, ön satış sırasında 860.800 doların üzerinde para topladı ve yakında 1.000.000 dolarlık kilometre taşını aşabilir. Fakat geleceği başarılı mı başarısız mı olacak bilinmiyor.

Fantom (FTM) ve 2024 Boyunca Devasa Büyümesi

Fantom (FTM), ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve hatta ölçeklenebilirlikle ilgili sorunları ele almak için inşa edilmiş, akıllı sözleşmeleri destekleyen lider bir blok zinciridir. Açık kaynaklıdır ve dijital varlıkların yanı sıra merkezi olmayan uygulamaların (dApps) üzerine inşa edilmesini sağlar.

Ağın öne çıkan bir diğer özelliği de yönlendirilmiş asiklik grafik (DAG) tabanlı olması ve Lachesis mutabakat mekanizmasına sahip olmasıdır. Bu, ağın blok zinciri üzerine inşa edilmiş herhangi bir jeton veya jetona benzer şekilde işlev gören tokenize dijital para birimleri çıkarmasını sağlar.

FTM tokenı geçtiğimiz ay %127 artış göstererek kayda değer bir büyüme gösterdi. Moveor, 0,45 dolar’dan 0,79 dolar’a yükseldiği geçtiğimiz hafta boyunca %69’luk bir artış kaydetti. Eğer 1dolar fiyat bariyerini aşarsa, yeni zirvelere ulaşabilir ve Fantom fiyat tahminine göre, 2024’ün sonuna kadar 1,16 dolar’a kadar yükselebilir.

Theta Network (THETA) Gelecek Fiyat Potansiyeli

Theta Network (THETA), düşük ara belleğe alma süresiyle yüksek kaliteli video akışları sağlamanın bir yolu olarak blok zinciri teknolojisiyle desteklenen merkezi olmayan bir P2P ağı kullanmasıyla biliniyor. Dahası, yeni nesil medya, yapay zeka ve eğlenceye öncülük ediyor.

Web3 altyapısı, mevcut herhangi bir video veya medya platformunun artan gelirleri artırmasına ve hatta içerik dağıtım maliyetlerini düşürmesine olanak tanıyacak şekilde oluşturulmuştur. THETA, blok üretmek ve protokolün yönetişimine katılmak için Validator veya Guardian düğümleri tarafından stake edilebilir.

Bir önceki hafta boyunca THETA kriptosu %57 oranında artış göstererek 1,80 dolar’dan 3,19 dolar’a yükseldi. Dahası, geçtiğimiz ay %207,3 artış gösterdi ve bu hızla yeni zirvelere ulaşabilir. Theta Network DeFi coin fiyat tahminine göre, 2024 yılının 4. çeyreğine kadar 4,62 dolara kadar yükselmeye hazırlanıyor.

Avalanche (AVAX) DeFi Coin %170’in Üzerinde Yükseldi

Avalanche (AVAX), kurumsal blok zinciri dağıtımları da sunan DeFi uygulamalarını başlatmak için bir platformdur. Birlikte çalışabilir ve yüksek oranda ölçeklenebilir bir ekosistem sunarak önemli bir itibar kazanmıştır. Ayrıca, P2P değer aktarımı, ağını stake etme ve güvence altına alma, işlemler için ödeme ve yeni blok zincirleri ve alt ağların oluşturulması için kullanılan yerel bir kripto para birimi olan AVAX’a sahiptir.

Dahası, Avalanche geçtiğimiz yıl %170,5 oranında değer patlaması yaşadı. Yalnızca geçtiğimiz ay %30 arttı ve geçtiğimiz hafta Avalanche fiyatı 37 dolardan 44 dolara yükseldi. Bu hızla yeni zirvelere ulaşabilir, çünkü fiyat tahminine göre 2024’ü 67,77 dolardan bitirebilir.

Chainlink (LINK) DeFi Token %194 Artış Gösterdi

Chainlink (LINK) de yukarı doğru hareket ediyor ve yükseliş ivmesi sergiliyor. Özellikle Chainlink platformu, akıllı sözleşmeler için kurcalamaya dayanıklı veri giriş ve çıkışları sağlamaktadır. Dahası, akıllı sözleşmeleri çeşitli veri kaynaklarına ve üçüncü taraf API’lere bağlayarak herkes zincir içi ve zincir dışı veri elde edebilir.

Geçtiğimiz yıl boyunca Chainlink değeri %194,2 oranında artmıştır. Dahası, Chainlink fiyatı da bir önceki hafta 18 dolardan 21 dolara yükseldi ve yakında yeni zirvelere ulaşabilir. Chainlink fiyat tahminine göre, 2024 yılında 32,04 dolar ile sona erebilir.

Özet

Her bir kripto paranın Web3 alanına yeni ve ilginç bir şey getirdiği açıktır ve bunun bir sonucu olarak, hepsi önümüzdeki işlem seansları sırasında ve 2024’te bir bütün olarak önemli bir büyüme görme potansiyeline sahiptir.

Bununla birlikte, girmek için DeFi coinleri arayanlar için Fantom (FTM), Theta Network (THETA) başarılı olabileceği iddia ediliyor. KangaMoon projesininde geleceği merak ediliyor.

Her bir proje kendi içinde benzersiz ve en son analist tahminlerine göre yüksek büyüme fırsatlarına sahip olsa da, genel ivme, cazibe, talep ve değer artışı temelinde KangaMoon’un ekibine göre artış yaşama ihtimalli olduğu aktarılıyor kesin değildir.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?