Kasım 27, 2022

20 Milyarlık Yakım Bekleniyor: Bu Altcoin Aralık Ayına Damga Vurabilir

Terra Classic topluluk üyeleri, büyük çöküş yaşayan altcoin LUNC’in kurtarılması için ortaklaşa çalışıyor. Geliştiriciler, uzun vadede fiyatı artırması beklenen ve ağın faydasını artırabilecek çeşitli önerileri bir araya getirdi.

Terra Classic’in (LUNC) fiyatı, kripto borsası FTX’in çöküşünün ardından 0,00015 dolar bölgesinin altına düştü. Bununla birlikte, Terra Classic topluluğu stake edilen ve yakılan LUNC sayısında bir artış gördüğü için fiyat iyileşme belirtileri göstermeye başladı.

Terra Lunc milyarlık yakım bekleniyor.

Projenin arkasındaki ekip Terra Classic v22 güncellemesini gerçekleştirdikten sonra Terra Rebels v23 güncellemesini tanıttı. Söz konusu güncelleme ile, Cosmos Blockchain ile Terra Classic ekosistemi arasındaki cross-chain iletişimin (IBC) yeniden etkinleştirilmesi amaçlıyor

Terra Classic v23, Ağda Oluşturulan Projelerin Sayısını Artıracak

Terra Rebels çekirdek geliştiricisi Edward Kim, CosmWasm içeren v23 güncellenmesinden sonra ağ üzerinde inşa edilen proje sayısında önemli bir artış beklenebileceğini belirtti.

Edward Kim’in Cosmos tabanlı chain’ler Osmosis, Crescent ve Juno için üç IBC kanalını yeniden etkinleştirmeye yönelik Teklifi 10950’nin, sunulduktan kısa bir süre içinde “geçme eşiğine” ulaştığını belirtmekte fayda var.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geliştiriciler IBC kanallarını 5 Aralık’ta tahminen 10.542.500 numaralı blokta yeniden açacak. Böylece, çoğu varlık Osmosis’te kapana kısılmış durumdayken, kapana kısılmış varlıkların kanallardan akmasına izin verilecek. Ancak, v23 ağ güncellemesi kullanıma sunulana kadar bu geçerli olmayacak.

Ek olarak, Terra Grants Vakfı’nın (TGF) program direktörü Edward Kim, Teklif 10946 ile ilk girişimi sundu. Bu teklife göre geliştiriciler, projeler, doğrulayıcılar ve topluluk üyeleri için Mayıs-Ekim ayları arasında Terra Classic’in canlanmasına katkıda bulunmak üzere 750 milyon LUNC token ayrılması hedefleniyor.

Güncellemeler, yardımcı programın geri getirilmesine ve altcoin fiyatının artırılmasına yardımcı olacaktır. Bunların yanında topluluk, Binance’in 2 Aralık’ta en az 20-25 milyar LUNC token’ı yakmasını bekliyor ve bunun da LUNC dolaşımdaki arzını azaltma umudunu canlı tutması bekleniyor. Binance şimdiye kadar 13.712 milyar LUNC’yi dolaşımdan kaldırdı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?