Ekim 12, 2022

20 Altcoin Duyurdu: Etkinlikler ve Listelenmeler Bugün!


Kripto para piyasaları son dönemin çoğunluğunda olduğu gibi stabil bir görünüm sunmaya devam ederken 20 farklı altcoin önemli etkinliklerini duyurdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, 12 Ekim 2022 tarihinde takip etmeniz gereken altcoin listelenme haberleri ve altcoin etkinlikleri.

 • Kava (KAVA), Kava 11’in lansmanının bugün gerçekleşeceğini duyurdu.
 • Rangers Fan Token (RFT), Gate.io tarafından listelenecek fan token’lar arasına katıldı.
 • ZoidPay (ZPAY), ‘alışveriş havuzunun’ açık arttırmasını bugün başlatacak.
 • Avalanche (AVAX), Gemini aracılığıyla birçok farklı itibari para ile satın alınabilir hale gelecek.
 • Pundi X (PUNDIX), üçüncü çeyrek raporunu açıklayacak.
 • BNB (BNB) ve diğer dört farklı altcoin Bitcoin Amsterdam etkinliğine katılacak.
 • General Event (CRYPTO), Sustainable Blockchain (Sürdürülebilir Blokzincir) etkinliğine katılacak.
 • AssetMantle (MNTL), MEXC Global tarafından listelenecek.
 • DeRace (DERC), KuCoin tarafından listelenecek.
 • CANTO (CANTO), Synapse (SYN) ortaklaşa bir açıklama gerçekleştirecek.
 • MintMe.com Coin (MINTME), Versiyon 1.10’na yükseltme gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Tap Fantasy (TAP), BitMart tarafından listelenecek.
 • Kommunitas (KOM), Digital Arms için ilk teklifleri alacağını duyurdu.
 • Joystick (JOY), MEXC Global tarafından listelenecek.
 • Velas (VLS), Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?