Kasım 3, 2022

16 Altcoin için Büyük Gün: İşte Olacaklar!


Son güncellenme : 07.11.2022 - 17:31

Kripto para piyasası son 24 saattir görece sabit kaldı ve yönünü henüz belli etmedi.

Buna karşın listede yer alan 16 altcoin ekosistemleri için önemli olabilecek haberleri duyurdu. İşte bugün takip etmeniz gereken altcoin listelenme haberleri ve altcoin etkinlikleri.

 • DLA Protocol (DSLA), ana ağın ikinci sürümünün Polygon ağında da aktif olacağını duyurdu.
 • 0x (ZRX) ve diğer üç altcoin 0xpo etkinliğine katılacağını duyurdu.
 • Conflux (CFX), KuCoin ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Boson Protocol (BOSON), V2 sürümünün bugün aktif edileceğini duyurdu.
 • XCarnival (XCV), KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Metadium (META), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • DEI (DEI) de bir soru cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • ZoidPay (ZPAY), bir duyuru yapacağını bildirdi ancak duyurunun detayları belli değil.
 • Blueshift (BLUES) ve Celer Network (CELR), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Octopus Network (OCT), Bitrue tarafından USDT paritesiyle listeleneceğini duyurdu.
 • Dock (DOCK), yeni bir ürün hizmetine ilişkin detay paylaşacağını duyurdu.
 • BOSAGORA (BOA), Byerum Korea ile bir ortaklık duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?