Bu Üç Altcoin Eski Fiyatına Bir Daha Asla Ulaşmayabilir!

Luna Classic (LUNC) fiyatı yükselişini sürdüremedi ve tekrar azalan direnç çizgisinin altında işlem görüyor. Smooth Love Potion (SLP) fiyatı son üç ayda tüm zamanların en düşük seviyesini gördü. Öte yandan herhangi bir yükseliş belirtisi göstermiyor. Steem (STEEM) fiyatı, uzun vadeli alçalan bir direnç çizgisi ve yatay direnç alanı tarafından reddedildi.

LUNC Fiyatı Düşüşe Devam Ediyor

LUNC fiyatı 2 Ekim’den beri azalan bir direnç çizgisinin altına düştü (kırmızı simge). 30 Ekim’de, başlangıçta başarılı görünen bir çıkış girişiminde bulundu. Ancak yukarı yönlü hareket devam etmedi ve iki gün sonra LUNC fiyatı çizginin altına düştü.

Aşağı yönlü hareket devam ederse, bir sonraki en yakın destek alanı, en son artışın 1,27 harici Fib geri çekilmesiyle oluşturulan 0,000013 doları olarak görünüyor.

6.9 milyarlık son derece yüksek arzı nedeniyle, Luna Classic fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönmesi pek olası görünmüyor.

Terra Classic LUNC fiyat analizi

SLP fiyatı ise 12 Ağustos’ta 0,0057 dolara ulaştığından beri düşüyor. Aşağı yönlü hareket, fiyat dört gün sonra direnç olarak onaylamadan önce, 19 Ağustos’ta yükselen bir destek çizgisinden kırılmaya neden oldu (kırmızı simge).

Daha sonra, SLP aşağı yönlü hareketine devam etti. 13 Ekim’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,0030 dolara düştü. Son 24 saat içinde, fiyat 0,0031 dolar destek alanının altına düşme riskiyle karşı karşıya. Nitekim, 12 Ağustos zirvelerinin üzerine çıkmak düşüş tahminini geçersiz kılacaktır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SLP fiyatının tekrar en yüksek seviyelere çıkamaması ihtimalini güçlendiren bir detay var. Bu detay ise arzının ‘balonlanması’. Yakım/basım oranı geçen ay sabit kalırken, Eylül 2021 ile Mayıs 2022 arasında ikisi arasındaki büyük fark, arzın 42,70 milyara yükselmesine neden oldu.

Dolayısıyla, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,32 dolara geri dönüş, SLP’ye 13,6 milyar dolarlık bir piyasa değeri verecek. Sonuç olarak piyasa değerine göre onu 10 numaraya yükselecektir.

SLP token fiyat analizi

STEEM Fiyatı Direncin Üstünden Çıkamıyor

STEEM fiyatı, Nisan 2021’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Bunu yaparken, şu anda direnç görevi gören 0,25 dolarlık yatay alanın da altına düştü. Bu iki direncin birleşmesi, STEEM fiyatının kırılmasını pek olası kılmayacaktır.

Sonuç olarak, 0.14 dolardaki yatay destek alanına doğru bir düşüş en olası senaryo. Mevcut boğa koşusunun yüksek seviyesi 2018’inkinden önemli ölçüde düşük olduğu için STEEM’e olan talebin azalıyor.

Bu seviyeye ulaşma %545’lik bir artış gerekirken, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10.17 dolara ulaşmak için %4300’lük artışa ihtiyaç var. Sonuç olarak, STEEM fiyatının bu seviyeye ulaşması pek olası görünmüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : BeInCrpyto


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.