Şubat 21, 2023

15 Altcoin’den Önemli Duyurular Geldi: İşte Olacaklar!

Kripto para piyasası son 24 saat içerisinde oldukça hareketli kalırken yükseliş eğilimini sürdürmeyi başardı. Bitcoin fiyatının 25.000 dolarlık seviyelere gelmesiyle birlikte altcoin piyasasında da hareketli bir dönem geride kaldı. Listede yer alan 15 altcoin ise ekosistemleri için önemli duyurular yaptı. İşte bugün takip etmeniz gereken altcoin listeleme ve altcoin etkinlikleri.

 • The Sandbox (SAND), Rabbids için ‘izin listesini’ bugün aktif edeceğini duyurdu. Toplamda 2066 farklı avatar metaverse dünyasına dahil edilecek.
 • Shield Protocol (SHIELD) ve Optimism (OP), “Optimism 2FA” entegrasyonunu bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • BRN Metaverse (BRN), Binance Live üzerinden soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • DSLA Protocol (DSLA), Metaverse 2. aşamasının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • Arbitrove Protocol (TROVE), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Artrade (ATR), Discord üzerinden soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Lido DAO (LDO), çekirdek geliştiricilerin de katıldığı toplantı serisinin dördüncüsünü bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • DeepBrain Chain (DBC), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Aonea Coin (A1A), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Secret (SCRT), Twitter Spaces üzerinden topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • Opulous (OPUL), yeni bir platform duyurusunun bugün yapılacağını açıkladı.
 • SolRazr (SOLR), YOM ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Dehero Community (GEROES), MEXC Global ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Beeffy.Finance (BIFI), Satin ile soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?