Şubat 21, 2023

Altcoin’den Dogecoin’i Geride Bırakan Hamle!

Polygon (MATIC) geçtiğimiz hafta boyunca güçlü bir performans sergiledi ve Dogecoin‘i geride bıraktı. Altcoin, bir sonraki hedef olarak Cardano’yu belirledi. MATIC fiyatındaki son ralli, Bitcoin’in 25.000 doları aşmasıyla birlikte ortaya çıktı. Ancak analistler altcoin fiyatında %21 oranında gerçekleşen ralliyi tahmin edememişti.

MATIC fiyatı geçtiğimiz hafta kaydettiği zirveler ise önde gelen meme coin Dogecoin’i geride bıraktı. Fiyattaki artış devam ederken toplam piyasa değerinin Cardano’yu geçmesi bekleniyor. Ancak bunun mümkün olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek.

Son Günlerin Parlayan Yıldızı: Polygon

SEC’in kripto para piyasasına karşı gerçekleştirdiği hamleler birçok kişi tarafından ‘olumsuz’ yorumlanmıştı. Nitekim Bitcoin fiyatı 25.000 doları geçmeyi başardı. Bu da Polygon başta olmak üzere diğer altcoin fiyatlarında da artışı tetikledi.

Polygon fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere “ZK Sync haberleri” MATIC fiyatındaki ralliyi tetikleyen önemli bir detay. Bu da Dogecoin gibi önemli bir rakibi geride bırakmasına yardımcı oldu. Piyasa değeri ise 13,1 milyar dolarlık seviyeye ulaştı.

Sonuç olarak piyasa değeri şu an hem Binance USD hem de Cardano ile yakın seviyede seyrediyor. BUSD’nin Paxos nedenli sorunlardan dolayı 3 milyar dolarlık piyasa değeri kaydetti.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?