Şubat 2, 2023

Listede BONE da Var: 15 Altcoin’den Önemli Duyuru!

FED’in faizi 25 baz puan olarak arttırması kripto para piyasasını çok fazla etkilemedi ve olumlu görünümü korumaya devam etti. Bitcoin 23.800 dolar civarından işlem görürken, Ethereum 1668 dolar civarında. Altcoin dünyası için ekosistemleri için önemli duyurular yaptı. 15 altcoin çeşitli listeleme ve etkinlik duyurusu yaptı.

kripto para ve altcoin piyasası

 • Seedon (SEON), Launchpad için toplulukla yeni bir test yapacağını duyurdu.
 • WOOF (WOOF), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • MobileCoin (MOB), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Filecoin (FIL), Twitter Spaces üzerinden topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • IPVERSE (IPV), XT.COM listeneceğini duyurdu.
 • NEAR Protocol (NEAR), Bitrue ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Hedera (HBAR), Discord üzerinden topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • Nabox (NABOX) ve TomoChain (TOMO), ortaklaşa bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Sologenic (SOLO), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Beefy.Finance (BIFI), Twitter Spaces üzerinden topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • VitaDAO (VITA), topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • Bone ShibaSwap (BONE), Shibaswap tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • OKB (OKB), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • GroveCoin (GRV), Gate.io tarafından listeleneceğini duyurdu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?