Şubat 1, 2023

%27 Mümkün: Lider Altcoin “Gerçek” Bir Ralliye İmza Atabilir

Sierra Alpha Research Başkanı David Keller, Ethereum‘un güncel fiyat performansını değerlendirdi ve tahminlerini sosyal medya aracılığıyla paylaştı. Keller’a göre lider altcoin yükselişine devam edecek.

Keller tarafından da belirtildiği gibi, piyasadaki en büyük altcoin olan ETH, Haziran 2022’deki en düşük seviyesinden %60 oranında yükselen önemli bir ralliye imza attı. Ancak Keller, Ethereum için gerçek rallinin, sonunda 1.700 dolarlık direnci kırdığında gerçekleşeceğine inanıyor. Keller’a göre Ethereum bu engelin üstesinden gelebilirse, muhtemelen 2.000 dolara veya daha yüksek yeni zirvelere ulaşabilir.

Lider altcoin şu anda 1576 dolar seviyesinde işlem görüyor. Keller’ın hedefine doğru bir ralli ETH için %27’lik bir ralli anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere nunların yanında Ethereum, Mart ayında başlatılması beklenen yaklaşan Shanghai güncellemesi öncesinde ralli modundaydı. Merakla beklenen güncelleme, stake edilen Ethereum token’larının geri çekilmesini mümkün kılacak.

Ethereum fiyatındaki bu artışa rağmen, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin de boş durmuyor. BTC, kripto pazarındaki daha önce kaybettiği hakimiyetini geri kazanmaya çalışıyor. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre Bitcoin, tüm kripto piyasası değerinin %42’sinden fazlasını elinde tutuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?