Ocak 4, 2022

14 Günde %700 Artan Altcoin’in Yükseliş Momentumu Devam Edecek Mi?

Kripto dünyasında oldukça yeni bir altcoin olan Impact XP (IMPACTXP), son 14 günde yüzde 695.3, son 30 işlem gününde ise yüzde 398.7 arttı. Bu derecede inanılmaz kazançlar sağlayan IMPACTXP, erken yatırımcılarına kısa sürede olağanüstü getiriler sağladı ve bu da onu sosyal medyanın ve kripto yatırımcıların odak noktası haline getirdi.

Token ayrıca daha geniş bir yatırımcı tabanını da çekerek sosyal medyada da doğru düğmelere basıyor gibi görünüyor. Birkaç influencer’ın kripto yatırımcılarını Impact XP’ye yatırım yapmaya teşvik ettiği ve yatırımcıları erken başlamaya veya boğa koşusunu kaçırmakla karşı karşıya kalacakları konusunda uyarıyor.

Kripto analisti Jake Gagain ve yine bir kripto ve borsa analisti olan Del Crxpto da Impact XP konusunda bullish olan ve kripto isimleri arasında bulunuyor. Del Crxpto, ImpactXP’nin gelecekte “büyük planlar gerçekleştirebileceğini” öngörerek altcoin ile ilgili “satın al” sinyali verdi.

Doge, SHIB ve SafeMoon’un erken yatırımcılarına sağlamış olduğu ‘gerçeküstü getirileri’ kaçırdıklarına inanan yatırımcılar, Impact XP’ye büyük umutlar bağlamış gibi görünüyor. Yine bu yatırımcılar bu tokenin en iyi meme token’larına benzer şekilde performans göstereceğine ve finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacağına inanıyor ve umuyorlar.

“İçeriden Bilgi: ImpactXPToken

Orta Doğu’dan gelen söylentiler ImpactXPToken’in yakında kayıtlı ve yasal bir ticari kuruluş haline geleceği yönünde.

Bu, yatırımcılara inanılmaz validasyon ve güvenlik sağlar.

Yasal bir tüzel kişilik olmak, milyarlarca dolarlık enerji sektöründe BÜYÜK İŞ yapabilmenin ilk adımıdır.

Bu, resmi olarak ImpactXPToken’i sadece dünyanın yaklaşan lider kriptolarından biri değil, aynı zamanda dünyanın yaklaşan lider şirketlerinden biri yapacak!”

Impact XP Buradan Ne Kadar Yükselebilir?

Impact XP, 24 Kasım 2021’de Ethereum ağında piyasaya sürülen bir ERC-20 tokenidir. Altcoin, bir kentilyonluk bir token arzına sahip, ancak ekip lansman sırasında bu arzın yarısını yaktığını iddia ediyor.

Impact XP, kripto pazarında yeni olmasına rağmen, merkezi ve merkezi olmayan platformlar dahil olmak üzere dört borsada listelendi. IMPACTXP; LBank, HotBit ve XT.com gibi merkezi borsalarda bulunuyor ve ticaret için kullanılabiliyor. Merkezi olmayan borsa platformu UniSwap, şu anda tokeni listeleyen tek DEX.

Bununla birlikte, SaitaMask’ın, lansman sırasında tokeni listeleyeceğini onaylamasıyla birlikte Impact XP’nin fiyatının da artması bekleniyor. Altcoin’in 7 Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi beklenen SaitaMask’ta listelenmesiyle birlikte bu hamle IMPACTXP’ye daha büyük bir platform kazandırmış olacak. Saitama, son zamanlarda piyasadaki en çok konuşulan meme token’larından biri olarak görülüyor ve SaitaMask’ın da milyonlarca indirme alması bekleniyor.

Yeni yatırımcıların SaitaMask aracılığıyla Impact XP’ye akışı, fiyatını yeni bir zirveye taşıma potansiyeline sahip. Token, 30 Aralık 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000000000344’e ulaştı ve şu anda da ATH’sinin yaklaşık yüzde 17 altında işlem görüyor. Bir SaitaMask listelemesi, altcoin’in ATH’sini geride bırakmasını ve önümüzdeki hafta rahatça yeni bir zirveye oturmasını sağlayabilir.

Yazım sırasında CoinMarketCap verilerine göre Impact XP, son işlem gününe göre yaklaşık yüzde 7 artışla 0.000000000287 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.